Monero (XMR) Nasıl Alınır?
Kripto paralar içerisinde önemli bir paya sahip Monero algoritması gereği gizlilik esas alan izlenemeyen ve oldukça güvenli bir altcoindir. Monero kendine has bir şifreleme sistemi kullanır ve bu sebeple yapılan transfer ve işlemler tamamen anonim ve izlenemezdir. Monero ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Monero nereden alınır ve Monero nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • İlk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  • Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden Monero Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz Monero miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Monero Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • Monero satmak için ise yine satmak istediğiniz Monero miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Monero Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız.
  • Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
%0 Komisyon ile al sat yapın
Aylık abone olun 1 ay boyunca herhangi bir sınır olmadan alış satış işlemlerinizi %0 komisyon ile yapın
Abone Ol