1. Taraflar
1.1.

İşbu sözleşme ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan eklerden oluşan BitTurk Kullanım Sözleşmesi (bundan böyle kısaca 'Kullanım Sözleşmesi' olarak anılacaktır), “BITTURK BİLİŞİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (bundan sonra BitTurk olarak anılacaktır)” ile Site'ye üye olan “Kullanıcı” arasında, Kullanıcı'nın Site'ye elektronik ortamda online olarak üye olması anında, Site'de sunulan hizmetleri kullanırken karşılıklı hak ve yükümlülükleri belirtmek amacı ile düzenlenmiştir.

2. Tanımlar
2.1. BitTurk

Harbiye Mh. Bostan Sk. Louis Vuitton Orjin No:15 Nişantaşı, İstanbul adresli BITTURK BİLİŞİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ.

2.2. Kripto Para

Kriptografik/şifreli olarak güvenli işlem yapmaya ve ek sanal para arzına olanak sağlayan dijital değerlere, kripto-para denir. Kripto-paralar, alternatif para birimidirler, dijitaldirler ve aynı zamanda sanal paradırlar.

Kripto-paralar, merkezi elektronik paraların ve bankacılık sistemlerindekinin aksine, merkezi olmayan yapıdadırlar. Merkezi olmayan bu yapının kontrolü Blok-Zincir (BlockChain) işlem veri tabanları tarafından gerçekleştirilir. (*)

2.3. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple cüzdanı

Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple birer kripto para'dır. Bunların cüzdanları, adreslerini ve onların şifrelerini tutan bir bilgisayar dosyasıdır. Belirtilen kripto paralar adresler arasında transfer edilir ve bu adresler rastgele oluşturulan kriptografik açık anahtar eşleridir.

2.4. Kullanıcı

Site'ye üye olan ve Site'de sunulan Hizmet'lerden yararlanan gerçek kişi

2.5. Site

www.bitturk.com alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan internet sitesi

3.BAŞLANGIÇ

Söz konusu olan kullanım sözleşmesi, kullanıcının www.bitturk.com sitesine elektronik olarak online ortamda üye olması ile başlar. Kullanıcı Site'ye üye olurken işbu sözleşmenin tüm hükümlerini okuyarak kabul ettiğini taahhüt eder.

4.AMAÇ

Söz konusu olan kullanım sözleşmesi ile sitede sunulan hizmetler kullanılırken BitTurk ve siteye üye olan kullanıcı arasındaki karşılıklı hak ve yükümlülükleri düzenlenmiştir. BitTurk'e ait www.bitturk.com internet sitesi bir alış satış platformudur. Site üzerinden kullanıcılar birbirleri arasında alış ve satış yaparlar. Site, bu alış satışa aracılık eder. Bu sebeple sitede oluşan fiyatları BitTurk belirlemez, alıcı ve satıcılar belirlemiş olur. Fiyatlar arz-talep ilişkisine göre sitedeki platformda belirlenir.

5. Hak ve Yükümlülükler
5.1.

BitTurk hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Bıtturk Bilişim ve Ticaret Anonim Şirketi'dir. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen BitTurk'e aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına hiçbir şekilde izin verilmemektedir.

5.2.

Kullanıcı; hesabını ve haklarını üçüncü şahıslara devredemez, satamaz, kendi üyeliğini her ne nam ve ad altında olursa olsun kendinden başkasına kullandıramaz. Bu durumda BitTurk kullanıcının hesabını iptal etme, dondurma, askıya alma hakkına sahiptir. Kullanıcının kripto para varlıkları bu durumdan etkilenmez.

5.3.

Söz konusu site'ye üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve BitTurk servislerinin kullanılması halinde doğabilecek zararlardan ve sorumluluklardan BitTurk hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

5.4.

Söz konusu Site'nin, kullanıcının hatası sonucu doğacak, her türlü zarar, sorumluluk ve/veya kayıplardan dolayı BitTurk şirketi, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbirinin hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.5.

Kullanıcılar yalnızca T.C. hukukuna uygun amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların hukuka aykırı işlem yapmalarının tespit edilmesi halinde, BitTurk hiçbir şekilde sorumlu değildir. BitTurk, işbu konuda her türlü hukuki yola başvurma, ilgili kolluk kuvvetlerine bildirme ve gerekli güvenlik tedbirlerini alma, hakkına sahiptir.

5.6.

Kullanıcıların Site üzerinde aldığı hizmetleri kullanarak yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. BitTurk'un hiçbir hukuki ya da idari sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.7.

Kullanıcılar sitede hesap sahibi olmak için bir üye formu doldururlar. Siteye üye olan kullanıcı, günlük 750,00-TL. (yediyüzellitürklirası) ve üzerinde Türk Lirası işlemleri için (hem yatırma hem çekme işlemleri için) kimlik (T.C. kimlik no'ya sahip T.C. Nüfus Cüzdanı, T.C. Kimlik kartı, T.C.Ehliyet) ve adres bilgilerini belgelemek zorundadır. Kullanıcı tarafından kimlik ve adres bilgilerinin belgelenmemesi halinde, BitTurk kullanıcıya ait hesap üzerinden hiçbir işlem yapılmasına izin vermeyecektir. Kullanıcı tarafından belgelenen kimlik ve adres bilgileri sistemin Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve mevzuatlarına uyarlı olması amacıyla talep edilmekte olup, yetkili makamlarca talep edilmesi halinde ilgili makamlar ile paylaşılacaktır. BitTurk, bu haller dışında kullanıcıya ait kimlik ve adres bilgilerini hiçbir gerçek ve/veya tüzel kişi ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

5.8.

BitTurk, işlemlerin şüpheli görülmesi halinde, kullanıcıların yaptıkları para transferlerini iade etme hakkına sahiptir.

5.9.

Para yatırma işlemlerinin, Kullanıcı ile aynı isimde kayıtlı olan banka hesabından yapılması zorunludur.

5.10.

ATM'ler üzerinden kartsız bankacılık yöntemleri ile transfer yapılmamalıdır. Bu tip işlemlerin saptanması durumunda, BitTurk söz konusu transferleri iade etme hakkına sahiptir.

5.11.

Para yatırma ve çekme işlemler zamanında beyan edilen zamanların dışında işlem yapılması durumunda BitTurk doğacak veya doğabilecek zararlar veya kayıplardan sorumlu değildir.

5.12.

BitTurk reddettiği ve gerçekleştirmediği transferlerin iadesi için kimlik ibrazı ve transfer gerçekleştiren kişinin banka hesabı bilgisini isteme hakkında sahiptir.

5.13.

BitTurk para yatırma ve çekme kurallarında değişiklik yapma hakkına tek taraflı olarak sahiptir. Para yatırma ve çekme kuralları, site üzerindeki destek sayfalarında ve diğer sayfalarda bulunan uyarılar ve kuralların bütünüdür.

5.14.

BitTurk destek hizmetlerini yalnızca destek@bitturk.com e-posta adresi üzerinden sağlamaktadır. BitTurk bu e-posta adresi dışında bir yöntem ile kullanıcılarına destek hizmeti sağlamaz, destek yazışmalarında şifre sormaz, kullanıcılarından kripto para göndermeleri için bir kripto para adresi bildirmez. Bu husus bir tebliğ niteliğinde olup, BitTurk bahsi geçen e-posta adresi dışındaki bir adresten gönderilmiş bir e-posta sebebiyle kullanıcılarının uğradığı ya da uğraması muhtemel zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

5.15.

Kullanıcılar kendi hesaplarının güvenliklerini sağlamak zorundadır. Tavsiye edilen güvenlik önlemleri:

5.15.1.

Güçlü bir şifre kullanılması

5.15.2.

Kullanıcı adı ve şifresinin BitTurk çalışanları dahil kimseyle paylaşılmaması

5.15.3.

Site'de kullanılan şifrenin yalnızca Site'de kullanılması(başka hiçbir yerde kullanılmaması)

5.15.4.

Site'ye her zaman “https” yoluyla bağlantı kurulması ve siteye girişlerde “https://www.bitturk.com” ya da "https://bitturk.com" adreslerinin kontrol edilmesidir.

BitTurk tarafından bildirilen güvenlik önlemleri, tavsiye niteliğindedir. Belirtilen güvenlik önlemleri alınmış olmasına rağmen, kullanıcının oluşmuş ya da oluşacak olan zararlarından BitTurk hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5.16.

BitTurk bir kripto para alış satış platformudur. Site üzerinden kullanıcılar birbirlerine açık arttırma veya eksiltme yöntemi ile kripto para birimlerini alır veya satarlar. BitTurk bir aracı sitedir. Sitede oluşan fiyatları BitTurk belirlemez. Fiyatlarda olan değişikliklerden dolayı kullanıcıların zarar veya kayıplara uğramasından ve oluşan ya da oluşacak zararlardan BitTurk sorumlu tutulamaz.

5.17.

BitTurk benzer diğer alış satış platformlarından bağımsız bir şirkettir. Herhangi bir kurum veya kuruluşun temsilcisi ve vekili değildir. Kullanıcı tarafından BitTurk haricinde bir alış satış platformunda yapılan alış satış işlemlerinden ve bu işlemlerden oluşan ya da oluşacak zararlardan BitTurk hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5.18.

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın getirdiği belli başlı riskler vardır. Kullanıcılar işbu sözleşmenin kabul edilip onaylanması ile kripto para birimlerine yatırımının risklerini anladıklarını ve yatırımın sebep olduğu ya da olabileceği zarar ve ziyanlardan BitTurk'ü sorumlu tutmayacaklarını beyan ve taahhüt ederler. Fiyat değişimlerinden oluşan kâr ve zararlardan kullanıcılar sorumludur. Kullanıcıların, bir kayıp ya da zarar yaşaması durumunda BitTurk'ten hiçbir hak talep edemezler.

5.19.

BitTurk üzerinden satın alınan kripto paraların nasıl kullanıldığının, nereye ve ne amaçla transfer edildiğinin, bir suçta kullanılıp kullanılmadığının, teknik olarak takibi mümkün değildir. Kripto paraların kötüye kullanılmasından doğan ya da doğacak, kullanıcı ya da üçüncü kişilerin zarar ve kayıplarından, menfi veya müspet zararlarından BitTurk sorumlu tutulamaz.

5.20.

Kripto para kullanımı ile ilgili yasal sorumluluklar ve vergi mükellefiyetlerinden kullanıcılar bizzat sorumludur. BitTurk, Kullanıcıların kazanç ve kayıplarından oluşan vergisel mükellefiyetlerinden sorumlu tutulamaz.

5.21.

BitTurk, Kullanıcılar adına muhafaza edilen hesaplarda bulunan kripto paraların güvenliği için basiretli bir tüccar olarak azamı özeni göstermekle yükümlüdür. Kullanıcılara ait kripto paralar herhangi bir siber saldırıya karşı internet bağlantısı olmayan ortamlarda (cold storage) saklanır. Ancak BitTurk'ün tüm bu çabalarına rağmen yine de oluşabilecek hırsızlık / dolandırıcılık olaylarından dolayı BitTurk sorumlu tutulamaz.

5.22.

Site, sadece Türkiye Cumhuriyeti'nde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı gerçek kişilere hizmet verir.

5.23.

Kullanıcı, 18 yaşından büyük olmalıdır ve işbu sözleşme kapsamında siteye üye olup kullanabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti Merkezi Nüfus İdaresi Sistemine göre 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve taadüt eder. BitTurk, herhangi bir nedenle hesap sahibinin 18 yaşından küçük olduğunu tespit ettiği veya 18 yaşından küçüklerce kullanıldığından şüphelendiği Kullanıcı hesaplarını uyarı olmaksızın sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir. 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eden Kullanıcı, bildirdiği tüm bilgilerin doğruluğundan res'en sorumludur. BitTurk, Kullanıcı ile ilgili tüm işlemlerde bu beyana itimat eder ve buna göre davranır.

5.24.

Her Kullanıcı, sadece bir Kullanıcı hesabına sahip olabilir. Kullanıcı Site'yi sadece işbu Sözleşme'de tanımlanan hizmetlerden faydalanılması amacı ile kullanabilir. BitTurk, aynı kişi tarafından kullanılan birden fazla Kullanıcı hesabı bulunması durumunda ilgili Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir.

5.25.

BitTurk, işlemlerin teknik hatalardan dolayı, gerçekçi olmayan fiyatlardan gerçekleşmesi gibi durumlarda, sistemi düzeltmek ve doğru çalışmasını sağlamak adına, bu işlemleri iptal edebilir veya geri alabilir. İptal ve geri alma sırasında bu Kullanıcı hesapları dondurulabilir. Bu tarz işlemlerden dolayı BitTurk sorumlu tutulamaz ve hak talep edilemez.

5.26.

Kullanıcıların BitTurk ile sözlü ve yazılı iletişimde, saygısızlık ve hakaret içeren tavırları karşısında, BitTurk`ün Kullanıcı hesabını dondurma, kapatma ve hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

5.27.

Kullanıcılar hesaplarında bekleyen paralar ile ilgili olarak faiz veya buna benzer gelir hakkı talep edemez.

5.28.

BitTurk kripto para cüzdan adresleri kripto para altyapıları gereği değişebilmektedir, BitTurk kullanıcılarına önceden haber vermeksizin bu adresleri değiştirebilir. Kullanıcılar her kripto para yatırma işlemi öncesi ilgili kripto para cüzdan adreslerini kontrol etmelidir ve bu şekilde işlem yapmalıdır. Herhangi bir kayıpta BitTurk sorumlu tutulamaz.

7. HUKUKİ ve CEZAİ MÜEYYİDELER
7.1.

Kullanıcı, Kripto paralar ile ilgili BDDK, SPK, TCMB gibi devlet kuruluşları tarafından yapılan ve bundan sonra yapılacak tüm açıklamaları okumuş ve kabul etmiş olduğunu taahadüt eder.

7.2.

Kullanıcı tarafından sitenin hukuka aykırı amaçlarla kullanılması durumunda kullanıcı işbu sözleşmenin (5.1.6.). maddesi uyarınca doğacak tüm hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur. Bu hususta BitTurk'u gayri kabili rücu ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

7.3.

Kullanıcı, siteyi Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve tüm mevzuatı kapsamında kullanacağını taahhüt eder. Yasalara aykırı kullanım halinde BitTurk, kullanıcıya ait tüm bilgileri yetkili merciler ile paylaşma hakkına ve yetkisine sahiptir. Bu husus gizliliğin ihlali kapsamında değerlendirilemez ve BitTurk'u her hangi bir sorumluluk atfedilemez.

8. Ücretlendirme
8.1.

BitTurk, Hizmet'lerle ilgili ücretleri Site'nin 'Destek' bölümünde ilan edecektir. Site'nin yardım bölümüne http://destek.bitturk.com adresinden ulaşılabilmektedir. Ücretler, destek bölümünde ilan edildiği andan itibaren geçerlilik kazanacaktır.

8.2.

BitTurk, her alış ve satış işlemlerinde kullanıcılarından kendi belirlediği bir oran üzerinden komisyon (hizmet bedeli) alma hakkına sahiptir. BitTurk, zaman zaman bu ücretler ve oranlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

8.3.

BitTurk, her TL çekme işleminde kullanıcılarından kendi belirlediği bir işlem ücreti alma hakkına sahiptir. Kullanıcı, iş bu sözleşmenin kabul ve onaylanması ile, bu işlem ücretinin alınmasını kabul etmiş sayılacaktır.

8.4.

Kripto para transferleri iade edilemez, dolayısıyla BitTurk tarafından tahsis edilen komisyon veya işlem ücretlerinin iadesi mümkün değildir ve kullanıcıların bu ücretlerin iadesini isteme hakkı bulunmamaktadır.

9. Gizlilik Politikası
9.1.

İş bu sözleşmenin kullanıcı tarafından kabul edilmesi ve onaylanması halinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanundan doğan hak ve yükümlülükleri, Kullanıcı ve BitTurk karşılıklı olarak kabul edilmiş sayılacak ve Kanun kapsamına uygun olarak davranacaklarını kabul ve tahahhüt ederler.

9.2.

BitTurk, Kullanıcıların şahsi bilgilerini (kimlik, adres, fatura, telefon, e-mail, müşteri numarası, faks, demografik bilgiler) yasal zorunluluklar veya kullanıcının açık rızası haricinde üçüncü şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.

9.3.

Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler Kullanım Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

9.4.

BitTurk, kullanıcıların IP adreslerini, Site'ye erişim sağladıkları cihazların marka ve modellerini, işletim sistemlerini ve tarayıcı bilgilerini tespit etmekte ve kayıt altına almaktadır. BitTurk, bu kayıtları kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, sistem ve kullanıcı hesap güvenliğini sağlamak, sahtecilik ile mücadele etmek ve kanuni yükümlülüklere uymak amaçları için kullanabilir.

9.5.

BitTurk, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde iş birliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. BitTurk, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

9.6.

BitTurk, Site içerisinde başkaca sitelere link(bağlantı) sağlayabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir, Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebilir. BitTurk, bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

9.7.

BitTurk, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar:

9.7.1.

Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan yazılı hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,

9.7.2.

BitTurk'un kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,

9.7.3.

Yetkili idari ve/veya adli makamlarca usul ve yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,

9.7.4.

Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

9.8.

BitTurk, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanıcıyı veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

9.9.

BitTurk bir hesabın kaydıyla, kimlik doğrulama amacıyla talep edilen kişisel bilgileri paylaşmayı kabul edersiniz. Bu bilgi, özellikle Kara Para Aklama, terörizmin finansmanı, sahtecilik ve BitTurk platformundaki diğer mali suçların tespiti için kullanılmaktadır. Bu bilgileri sağlamanın yanı sıra, veri saklamaya yönelik küresel endüstri standartlarına uyumu kolaylaştırmak için, hesabınızın kullanım süresi ve hesabın kapanmasından sonraki 5 yıl boyunca söz konusu bilgilerin kaydını tutmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıca, kimliğinizi doğrulamak için veya dolandırıcılık gibi mali suçlara karşı sizi ve / veya bizi korumak için gerekli görülen doğrudan veya üçüncü taraflar aracılığıyla soruşturma yapma konusunda bize yetki vermektesiniz.

10. Sorumsuzluk Beyanı
10.1.

bitturk.com Site'si üzerinde sunulan her tür içerik, 3. Partilerden ve kamuya açık kaynaklardan toplanan verilerden oluşmaktadır. Tüm veriler, raporlar, analizler, istatistikler herhangi bir düzenleme veya yönlendirme olmadan bilgileri otomatik işleme tabi tutmuş bir yazılım tarafından işlenmekte ve objektif olarak sunulmaktadır. BitTurk tarafından sunulan her türlü haber, raporlar ve bültenler; sadece bilgilendirmeye ve tavsiyeye yöneliktir ve doğrudan çözüm, sonuç, hukuki görüş, ekonomik, politik ve sosyolojik araştırma bilgisi özelliği taşımamaktadır ve kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Veriler birbiriyle çelişkili veya tutarsız olabilir. Bu tür durumlarda BitTurk hiçbir sorumluluk üstlenmez.

10.2.

BITTURK, KENDİSİ TARAFINDAN SUNULAN İÇERİKLERİN KULLANICI YOLUYLA HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA KURULUŞ TARAFINDAN ELDE EDİLECEK SONUÇLARLA İLGİLİ OLARAK, HER TÜRLÜ TİCARETE ELVERİŞLİLİK, PERFORMANS, PAZARLANABİLİRLİK, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİLERİ DE DÂHİL OLMAK ÜZERE İSTER AÇIK İSTER ÖRTÜLÜ OLSUN, HİÇBİR ŞEKİLDE GARANTİ VERMEZ. TÜM İÇERİKLER KULLANICIYA “OLDUĞU GİBİ” SUNULMAKTADIR. BITTURK, İÇERİKLERİN KULLANILMASINDAN DOĞABİLECEK KÂR KAYIPLARINDAN YA DA MENFİ ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ. BITTURK TARAFINDAN SUNULAN İÇERİKLERDE, HERHANGİ BİR KİŞİYE / KURUMA / ŞİRKETE / MARKAYA YAPILAN ATIF, BU KİŞİLERİN / KURUMLARIN / ŞİRKETLERİN / MARKALARIN PİYASA DEĞERLERİNE, ÇEŞİTLİ KRİTERLERDEKİ SIRALAMALARINA, MARKA DEĞERLERİNE ETKİ YAPACAK VEYA HİSSE SENETLERİNİN SATIN ALINMASINA, SATILMASINA VEYA ELDE TUTULMASINA YÖNELİK BİR TAVSİYE DEĞİLDİR.

11. Uygulanacak Hukuk ve Yetki
11.1.

Söz konusu sözleşme kapsamında bitturk.com sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu Site ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda işbu Kullanım Sözleşmesi ve Türkiye Cumhuriyeti Hukuku esas olup, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

12. Sözleşme Değişiklikleri
12.1.

BitTurk, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bildirmeye gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına tek taraflı sahiptir.

13. Yürürlük ve Kabul
13.1.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, Kullanım Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Kullanım Sözleşmesi BitTurk tarafından Site üzerinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır.

13.2.

Kullanım Sözleşmesi'nin şartlarını kabul etmeyen kullanıcıların Site'yi ve Site üzerinden sağlanan servisleri kullanmamaları gerekmektedir. Aksi halde doğmuş ya da doğacak olan zararlardan BitTurk sorumlu tutulamaz.

13.3.

Söz konusu sözleşme BitTurk tarafından www.bitturk.com sitesinde ilan edildiği anda geçerlilik kazanır.

(*) Sermaye piyasası kurulu araştırma dairesinin Aralık 2016'da yayınlamış olduğu “Kripto-Para Bitcoin” raporundan alınmıştır.

Kripto Para Fiyat
1 USDT /TRYTether 26,01
2 USDC /TRYUSD Coin 29,13
3 BTC /TRYBitcoin 1.000.000,00
4 ETH /TRYEthereum 62.521,00
5 XRP /TRYRipple 19,90
6 DOGE /TRYDogecoin 2,000
7 TRX /TRYTron 1,510
8 XCH /TRYChia 500,00
9 MINA /TRYMina 16,40
10 HNT /TRYHelium 549,99
11 BAKE /TRYBakeryToken 25,99
12 CAKE /TRYPancakeSwap 53,00
13 BNB /TRYBinance Coin 3.000,00
14 XVS /TRYVenus 71,01
15 SFM /TRYSafeMoon 0,00110
16 SAFEMARS /TRYSafemars 0,00000020
17 MBOX /TRYMobox 11,00
18 EPS /TRYEllipsis 1,360
19 SFP /TRYSafePal 9,81
20 LAZIO /TRYLazio Fan Token 72,00
21 BURGER /TRYBurger Swap 9,24
22 MDX /TRYMdex 1,0000
23 CHESS /TRYTranchess 2,910
24 GAFI /TRYGameFi 599,99
25 MIST /TRYMist 0,2600
26 ALU /TRYAltura 1,500
27 BABY /TRYBabySwap 0,3400
28 DOGGY /TRYCryptoDoggies 0,0290
29 EGG /TRYGoose Finance 0,4700
30 KPAD /TRYKickPad 0,0200
31 KALM /TRYKalmar 20,00
32 NRV /TRYNerve Finance 0,0799
33 ARGON /TRYArgon 0,0678
34 CTT /TRYCryptoTycoon 3,010
35 FIL /TRYFilecoin 120,96
36 BTT /TRYBitTorrent 0,00003420
37 SHIB /TRYShiba Inu 0,0002900
38 CHZ /TRYChiliz 2,250
39 XEM /TRYNem 0,5510
40 XLM /TRYStellar 1,810
41 EOS /TRYEos 16,23
42 ADA /TRYCardano 13,70
43 DOT /TRYPolkadot 140,00
44 KSM /TRYKusama 453,90
45 THETA /TRYTheta Token 12,93
46 TFUEL /TRYTheta Fuel 0,5000
47 AVAX /TRYAvalanche 550,00
48 XTZ /TRYTezos 12,63
49 ATOM /TRYCosmos 269,98
50 LTC /TRYLitecoin 1.100,00
51 UNI /TRYUniswap 71,01
53 HOT /TRYHolo 0,0600
54 ENJ /TRYEnjin Coin 9,71
55 MKR /TRYMaker 12.438,43
56 OMG /TRYOMG Network 118,99
57 NEO /TRYNeo 230,00
58 WAVES /TRYWaves 8,01
59 DCR /TRYDecred 310,00
60 STRAX /TRYStratis 6,00
61 NANO /TRYNano 16,40
62 XVG /TRYVerge 0,0543
63 QTUM /TRYQtum 42,00
64 DGB /TRYDigiByte 0,1737
65 PPC /TRYPeercoin 2,500
66 GAS /TRYNeoGas 200,00
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin AlZIRAATBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin AlŞEKERBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır