Hakkımızda

Türkiye'nin Bitcoin ve Kripto Para Platformu BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. 2017 yılında Avrupa’nın finans merkezi olmayı hedefleyen İstanbul’un Levent bölgesinde kurulmuştur.

Dijital varlıkları Türk Lirası ile güvenli ve hızlı alış satış imkanı sağlayan BitTurk, dijital varlıkların birbirleri arasında değişimine öncü olan Türkiye’deki ilk borsadır.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Monero ve Neo ile işlem yapılmasına olanak sağlayan BitTurk, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda kripto para piyasasında kabul gören ve güvenli olan kripto paraları platforma ekleyecektir.

Bitturk.com 256 Bit EV SSL (Extended Validation) genişletilmiş onaylama anlamına gelen sertifika ile korunmaktadır.

Güvenli Soğuk Depo özelliği ile dijital varlıkların offline ve farklı lokasyonlarda saklanmasını, hesap güvenliği için İki Faktörlü Doğrulama ve güvenli ve hızlı alım satım talep eden kullanıcılar için BitTurk geçerli bir platformdur. Dünya kripto para borsaları arasında konumlanmayı hedefleyen BitTurk'ün birinci önceliği kesintisiz hızlı destek ve müşteri memnuniyetidir.

 

Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.