Ripple (XRP) Nasıl Alınır?
Ripple 2012 senesinde kripto para ve ödeme sistemi olarak devreye alınmıştır. Ripple blok zinciri tabanlı defterlerin bir firma tarafından işletildiği bir kripto para çeşididir. Merkezinin olması ödeme sistemi sunan büyük firmaların ve bankaların karşılarında bulabilecekleri muhattapları olduğundan seçtikleri bir kripto para ve sistem olarak ön plana çıkmaktadır. Ripple ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ripple nereden alınır, Ripple nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz.
  • CÜZDANLARIM/Ripple Yatır sayfasından BitTurk.com Ripple cüzdanınıza yatırmış olduğunuz Ripple bakiyenizi CÜZDANLARIM/Ripple Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Ripple Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz
  • Daha sonra sattığınız Ripple karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • Ripple almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/Ripple Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Ripple Al butonuna tıklayarak Ripple satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu Ripple bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki Ripple cüzdanınıza çekebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır