Ethereum (ETH) Nasıl Alınır?
Ethereum developerların dağıtılık uygulamaları yaratıp devreye almalarına olanak sağlayan açık kaynaklı ve ammeye açık olarak inşa edilmiş blok zinciri tabanlı genişleyen bir platformdur. Ethereum ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ethereum nereden alınır, Ethereum nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ethereum almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir. Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz.
  • BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile ve Papara ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir. Papara seçeneği ile de BitTurk.com hesabınıza 7/24 anında TL yükleyebilirsiniz.
  • Bakiyeniz hazır, artık Ethereum satın alabilirsiniz. Bunun için CÜZDANLARIM/Ethereum Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir. Ethereum Al sayfasından almak istediğiniz Ethereum miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz.
  • Alım işleminiz tamamlandıktan sonra Ethereum bakiyeniz BitTurk.com Ethereum cüzdanınıza yansır.
  • Ethereum satmak için ise yine CÜZDANLARIM/Ethereum Al Sat sayfasına girip Sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz Ethereum miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. Ethereum satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır.
  • TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL Çek sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BitTurk.com hesabınızdan Papara hesabınıza da 7/24 TL çekme işlemi yapabilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın