BitTurk Referans Sistemi

Referans sistemini kullanabilmek için üye girişi yapmalısınız.

https://bitturk.com/?r=58717563c03607c1f01221d7eb993fa1

○ Referans sistemi ile davetiye adresinizi paylaştığınız arkadaşlarınız siteye girip üye olduklarında ileride yapacakları tüm alım satım işlemlerinden kazanç sağlarsınız.

○ Davet edeceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınır yoktur.

○ Sahte hesap veya davetiye sistemini kötüye kullanan hesaplar tespit edildiği taktirdi bloke edilecektir.

○ 01 Ocak 2022'a kadar %60 komisyon oranı ile çalışacaktır. Bu tarihten sonra iyi performans gösteren üyelerimizin oranları %60 olarak devam edecektir. Diğer üyelerimizin ise en düşük %30 olarak güncellenecektir.

○ Davetiye sisteminin kuralları değişmesi halinde kullanıcılarımız önceden bilgilendirilecektir.


 • BitTurk davetiye adresi nedir ?

  Davetiye adresi size özel bir adrestir. Bu adresi paylaştığınızda, buna tıklayarak BitTurk'e üye yaptığınız kullanıcıları bu ekrandan takip edebilirsiniz. Üye yaptığınız kullanıcıların al-sat işlemlerinden kazanç sağlarsınız.
 • Davetiye ile üye yaptığım kişilerden nasıl kazanç sağlayacağım ?

  Üye yaptığınız kullanıcıların al-sat işlemleri her gün sonunda kontrol edilir ve BitTurk'ün bu işlemlerden kazandığı komisyon kazancı hesaplanır. Bu komisyon kazancının bir bölümünü komisyon oranınıza göre sizin hesabınıza aktarılır.
 • BitTurk neden böyle bir sistem kurdu ?

  BitTurk reklam ve yeni üye kazanımı için çeşitli platformlara reklam vermektedir. Davetiye sistemi ile kazandırdığınız her üye bizim için değerlidir. Diğer platformlardaki reklamları azaltıp reklam maliyetlerimizi düşürüyoruz. Reklam için ayrılan kaynağın bir kısmını siz değerli kullanıcılarımızla paylaşıyoruz.
 • Davet ettiğim üye yaptığım kişiler var neden kazancım gözükmüyor ?

  Davet ettiğiniz üyeler var ama henüz kazanç sağlayamadığınızı görüyorsanız üye yaptığınız kişiler henüz al-sat işlemi yapmamış olabilir ya da yaptıkları al-sat işlemlerinden komisyon alınmamış olabilir. İlerde yapacakları al-sat işlemlerinden kazanabilirsiniz.
 • Davet ettiğim üyenin davet ettiği üyeden kazanç sağlayabilir miyim ?

  Sistemde sadece davet ettiğiniz üyelerden kazanç sağlarsınız. Davet ettiğiniz üyenin davet ettiği üyeden siz kazanç sağlayamazsınız.
 • Davet ettiğim üye sayısını nasıl arttırabilirim ?

  Sosyal medya hesaplarınızda ya da mail yoluyla arkadaşlarınıza davetiye adresinizi paylaşabilirsiniz.
  Kripto para konulu sosyal medya hesapları açıp kullanıcılarınıza bu hesaplarda içerik sağlayıp takipçi kazanabilirsiniz ve davetiye adresinizi takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.
  Bunun haricinde ücretsiz tanıtım blogları açarak buralarda aşağıda bulunan BitTurk görsellerini kullanarak üye kazanımı sağlayabilirsiniz.

  Ücretsiz blog açabileceğiniz siteler
  http://wordpress.com
  http://wix.com
 • Referans sistemi ile elde ettiğim kazancı banka hesabıma direk çekebilir miyim ?

  Evet, referans sisteminizde bulunan bakiyeyi Türk Lirası cüzdanınıza aktarma işlemini gerçekleştirdikten sonra banka hesabınıza çekebilirsiniz.
 • Referans sistemi ile elde ettiğim kazancı alım satım işlemlerinde kullanabilir miyim ?

  Evet, referans sisteminizde bulunan bakiyeyi Türk Lirası cüzdanınıza aktardıktan sonra alım satım işlemlerinde TRY bakiyenizi kullanabilirsiniz.
 • Toplam davet ettiğim kişi sayısında sınır olacak mı ?

  Hayır, referans sistemi ile ne kadar çok üye yaparsanız o kadar çok kazanırsınız herhangi bir sınır yoktur.