Eos (EOS) Satın Al / Eos (EOS) Sat

Eos

EOS

22
Fiyat 27,20 TRY
Global Piyasa 24s Hacim Market Cap $2 milyar $3 milyar
Global Değişim 1 Saat 24 Saat 7 Gün %2.1974037 %3.53349656 %-30.67272589
Grafik Önizleme
Eos Sat Eos Al
Dolaşıma Çıkacak Miktar 0 EOS
Dolaşımdaki Miktar 950893343. EOS
Güncel Toplam Miktar 1027393754. EOS
Algoritma
Çıkış Tarihi 02.07.2017
Kategori COIN
Proof Type DPOS
Madencilik VAR
Website https://eos.io/
Whitepaper eos.pdf
Kaynak Kodu github.com
Explorer


Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.

Para Yatır

Eos (EOS) Nedir?

EOS’un yaratıcısı block.one şirketidir ve bu şirketin amacı spesifik konularda teknolojik çözümler üretebilmektir. EOS, 28 Haziran 2017’de sonuçlanan ICO döneminin ardından ERC20 tokeni olarak yatırımcılarına dağıtılmaya başlanmıştır. ICO döneminden bir sene sonra Haziran 2018 tarihinde mainnet lansmanı ile Ethereum bazlı ERC20 token olmaktan çıkarak coin halini almıştır. EOS merkezi olmayan uygulamaların oluşturulabilmesi için tasarlanmıştır, bu nedenle EOS üzerinde geliştirilecek uygulamalar; hesaplar,veri tabanları, uygulama programlama, asenkron iletişim, kimlik doğrulama gibi şeylerden faydalabilmektedir.

EOS teknolojisi sayesinde saniyede milyonlarca işlemin üstesinden gelebilme kapasitesine sahiptir ve merkezsiz-masrafsızuygulamaların yapılabilmesine olanak sağlayan bir platform özelliği taşımaktadır. EOS kendi platformlarında oluşturulan herhangi bir uygulamayı geliştirmeyi vaat etmiyor. Uygulamaları, oluşturucularının geliştirmesi gerekiyor.

Eos İstatistik

Listelenmeye başladığı 2017 Temmuz ayında yaklaşık 1 dolardan işlem gören EOS 2019 başında yaklaşık 2,74 dolardan işlem görmektedir ve yaklaşık %174 değer kazanmıştır. Şuan piyasalarda dolaşımda olan 906.245.118 EOS bulunmaktadır. Toplam market değeri 2019 yılının ilk günleri itibariyle 2,5 milyar dolar civarında ve en değerli coin listesinde 5. sıradadır.

Sık Sorulan Sorular

 • Eos (EOS) yasal mı?

  Eos (EOS) Türkiye'de yasa dışı değildir.
 • Eos (EOS) güvenilir mi?

  Eos (EOS), kripto para piyasasında saygın bir yer edinmiştir ve güvenilirdir.
 • Eos (EOS) nasıl kullanılır?

  Eos (EOS) satın alarak ileriye dönük yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.
 • Kredi kartı ile Eos (EOS) alınır mı?

  BitTurk borsasında kredi kartı ile TL yatırma işlemi önümüzdeki süreçte kabul edilmeye başlayacaktır.
 • Eos (EOS) hangi bankalarda var?

  Eos (EOS), alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır, kullanıcılar Eos (EOS) ile bankalara ihtiyaç duymadan bir çok finansal işlemi yapabilir.
 • Eos (EOS) ile nasıl para kazanılır?

  Eos (EOS) bir yatırım aracı olarak satın alıp ileriye dönük yatırım aracı olarak saklayabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.
-