Filecoin (FIL) Nasıl Alınır?

-------


Filecoin (FIL) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Filecoin (FIL) nereden alınır ve Filecoin (FIL) nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • İlk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  • Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden Filecoin (FIL) Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz Filecoin (FIL) miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Filecoin (FIL) Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • Filecoin (FIL) satmak için ise yine satmak istediğiniz Filecoin (FIL) miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Filecoin (FIL) Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız.
  • Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
%0 Komisyon ile al sat yapın
Aylık abone olun 1 ay boyunca herhangi bir sınır olmadan alış satış işlemlerinizi %0 komisyon ile yapın
Abone Ol