Eos (EOS) Nasıl Alınır?

Eos (EOS) Nasıl Alınır?

EOS blok zincirin zayıf noktalarına odaklanmıştır ve hız, esneklik gibi sorunlara yanıt bulmayı hedefler. İstenmeyen işlemlerim gerçekleşmesi, yavaşlık gibi problemleri esneklik ile çözmeyi amaçlar. EOS ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

EOS nereden alınır ve EOS nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • ilk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  • Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden EOS Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz EOS miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra EOS Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • EOS satmak için ise yine satmak istediğiniz EOS miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra EOS Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız.
  • Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.