Digibyte (DGB) Nasıl Alınır?
DigiByte, 2013 yılında Jared Tate ile hayata geçmiş ve 2014 senesinde ilk bloğunu yaratmış olan taklit ve çalınmayı engellemeyi hedefleyen bir kripto para cinsidir. 2 farklı konum arasında en hızlı para transferini gerçekleştirmek için DGB kullanılır. Gizli ve önemli bilgileri şifreleyerek taklit edilemez ve çalınamaz halde oluşturur. Digibyte ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Digibyte nereden alınır, Digibyte nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Digibyte almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir.
  • Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz. BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile ve Papara ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz.
  • Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir. Papara seçeneği ile de BitTurk.com hesabınıza 7/24 anında TL yükleyebilirsiniz. Bakiyeniz hazır, artık Digibyte satın alabilirsiniz. Bunun için CÜZDANLARIM/Digibyte Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir. Digibyte Al sayfasından almak istediğiniz Digibyte miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz. Alım işleminiz tamamlandıktan sonra Digibyte bakiyeniz BitTurk.com Digibyte cüzdanınıza yansır.
  • Digibyte satmak için ise yine CÜZDANLARIM/Digibyte Al Sat sayfasına girip Sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz Digibyte miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. Digibyte satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır. TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL Çek sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BitTurk.com hesabınızdan Papara hesabınıza da 7/24 TL çekme işlemi yapabilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın