Waves (WAVES) Nasıl Alınır?
Waves, Proof-Of-Stake (POS) algoritması ile kodlanmış ve kendi blok zinciri ağı olan merkezsiz bir kripto para platformudur. Blok süresi ortalama 1 dakikadır. 1 blokta 100 işlem kapasitesi vardır. Piyasaya 100 milyon olarak arz edilmiştir. Waves ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Waves nasıl alınır ve Waves nereden alınır sorularına gelince; aslında Waves almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Waves bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Waves Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Waves bakiyenizi satmak istediğiniz Waves miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Waves Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan ve ya Papara aracılığı ile yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile almak istediğiniz Waves miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Waves al butonuna tıklayıp alım emri vererek Waves alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Bitcoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Waves ÇEK sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın