Verge (XVG) Nasıl Alınır?
Verge, kullanıcılara gizlilik ve anonimlik sağlamayı hedefleyen bir kripto paradır. Verge, ağda yapılan hareketleri tamamı ile gizli ve anonim hale getirerek güvenli bir ağ hedefler. Verge ağında işlemler izlenemez ve işlemleri gerçekleştiren kişiler tamamı ile anonimdir. Verge ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

XVG nasıl alınır ve XVG nereden alınır sorularına gelince; aslında XVG almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya XVG bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz. BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/XVG Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz XVG bakiyenizi satmak istediğiniz XVG miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra XVG Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan ve ya Papara aracılığı ile yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/XVG Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz XVG miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra XVG al butonuna tıklayıp alım emri vererek XVG alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki XVG cüzdanınıza CÜZDANLARIM/XVG Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın