USD Coin (USDC) Nasıl Alınır?

-------


USD Coin (USDC) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

USD Coin (USDC) nereden alınır ve USD Coin (USDC) nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • İlk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  • Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden USD Coin (USDC) Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz USD Coin (USDC) miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra USD Coin (USDC) Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • USD Coin (USDC) satmak için ise yine satmak istediğiniz USD Coin (USDC) miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra USD Coin (USDC) Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız.
  • Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır