Tron (TRX) Nasıl Alınır?
TRON, tüm dünyada tamamen ücretsiz bir eğlence içerik ağı kurmayı amaç edinen bir kripto paradır. Bu blok zinciri ile merkezi olmayan bir eğlence içeriği oluşturulması planlanmaktadır. TRON ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tron nasıl alınır ve Tron nereden alınır sorularına gelince; aslında Tron almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Tron bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Tron Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Tron bakiyenizi satmak istediğiniz Tron miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Tron Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan ve ya Papara aracılığı ile yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Tron Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Tron miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Tron al butonuna tıklayıp alım emri vererek Tron alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Tron cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Tron Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın