Theta Fuel (TFUEL) Nasıl Alınır?

-------


Theta Fuel (TFUEL) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Theta Fuel (TFUEL) nasıl alınır ve Theta Fuel (TFUEL) nereden alınır sorularına gelince; aslında Theta Fuel (TFUEL) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Theta Fuel (TFUEL) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Theta Fuel (TFUEL) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Theta Fuel (TFUEL) bakiyenizi satmak istediğiniz Theta Fuel (TFUEL) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Theta Fuel (TFUEL) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile almak istediğiniz Theta Fuel (TFUEL) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Theta Fuel (TFUEL) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Theta Fuel (TFUEL) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Bitcoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Theta Fuel (TFUEL) ÇEK sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın