Stratis (STRAX) Nasıl Alınır?

-------


Stratis (STRAX) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Stratis (STRAX) nasıl alınır ve Stratis (STRAX) nereden alınır sorularına gelince; aslında Stratis (STRAX) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Stratis (STRAX) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Stratis (STRAX) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Stratis (STRAX) bakiyenizi satmak istediğiniz Stratis (STRAX) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Stratis (STRAX) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Stratis (STRAX) Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Stratis (STRAX) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Stratis (STRAX) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Stratis (STRAX) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Stratis (STRAX) cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Stratis (STRAX) Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
%0 Komisyon ile al sat yapın
Aylık abone olun 1 ay boyunca herhangi bir sınır olmadan alış satış işlemlerinizi %0 komisyon ile yapın
Abone Ol