Stratis (STRAX) Nasıl Alınır?
Stratis, finansal faaliyetler gerçekleştirmek için finans sektörünün içinde meydana çıkmış bir blok zinciri ağıdır. Platform, şirketlerin blok zinciri faaliyetlerinin gereksinim duyduğu özelliklerinin yaratılması ve geliştirilmesi işlemlerini oldukça kolay bir hale getirmeyi amaçlar. Stratis ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Strat nereden alınır, Strat nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Strat almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir.
  • Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz. BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile ve Papara ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz. Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir.
  • Papara seçeneği ile de BitTurk.com hesabınıza 7/24 anında TL yükleyebilirsiniz. Bakiyeniz hazır, artık Strat satın alabilirsiniz.
  • Bunun için CÜZDANLARIM/Strat Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir. Strat Al sayfasından almak istediğiniz Strat miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz. Alım işleminiz tamamlandıktan sonra Strat bakiyeniz BitTurk.com Strat cüzdanınıza yansır.
  • Strat satmak için ise yine CÜZDANLARIM/Strat Al Sat sayfasına girip Sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz Strat miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. Strat satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır.
  • TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL Çek sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ayrıca BitTurk.com hesabınızdan Papara hesabınıza da 7/24 TL çekme işlemi yapabilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır