Shiba Inu (SHIB) Nasıl Alınır?

-------


Shiba Inu (SHIB) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB) nasıl alınır ve Shiba Inu (SHIB) nereden alınır sorularına gelince; aslında Shiba Inu (SHIB) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Shiba Inu (SHIB) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Shiba Inu (SHIB) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Shiba Inu (SHIB) bakiyenizi satmak istediğiniz Shiba Inu (SHIB) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Shiba Inu (SHIB) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Shiba Inu (SHIB) Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Shiba Inu (SHIB) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Shiba Inu (SHIB) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Shiba Inu (SHIB) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Shiba Inu (SHIB) cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Shiba Inu (SHIB) Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın