Qtum (QTUM) Nasıl Alınır?
Qtum, merkeziyetsiz ve gizlilik-anonimliği ön plana almış bir kripto paradır. Tokenlerını kullanıcılarının oluşturduğu Qtum, finansal akışın 3. taraf kişiler tarafından izlenememesini hedefler ve sağlar. QTUM ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

QTUM nereden alınır ve QTUM nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • İlk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir.
  • Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden QTUM Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz QTUM miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra QTUM Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • QTUM satmak için ise yine satmak istediğiniz QTUM miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra QTUM Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız.
  • Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın