Peercoin (PPC) Nasıl Alınır?

Peercoin (PPC) Nedir?

Peercoin, blockchaini güçlendirmek için kullanıcıları ödüllendirip en az maliyet ile en güvenli kripto para olmayı hedefleyen Proof of Work ödüllendirme sistemini kullanan bir kripto para birimidir. Peercoin, 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. Peercoin, güvenirliği hedefler, ağı korumak için büyük hesaplama gücü gerektirmez. Madencilik, yeni coinlerin dağılımını yaymak için kullanılırken, şebekenin güvenliği tamamen Proof of Stake ile sürdürülür. Peercoin, SHA-256 olarak bilinen Bitcoin ile aynı madencilik algoritmasını kullanır. Bitcoin ağında çalışan herhangi bir donanım Peercoin için de kullanılabilir. Bir bloğun madenciliği için ödül, ağın bilgi işlem gücü büyüdükçe yavaş yavaş azalır. Zamanla madenciliğin para arzının büyümesi üzerinde sürekli azalacağı bir etkisi olacaktır.


Peercoin (PPC) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Peercoin (PPC) nasıl alınır ve Peercoin (PPC) nereden alınır sorularına gelince; aslında Peercoin (PPC) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Peercoin (PPC) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Peercoin (PPC) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Peercoin (PPC) bakiyenizi satmak istediğiniz Peercoin (PPC) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Peercoin (PPC) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Peercoin (PPC) Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Peercoin (PPC) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Peercoin (PPC) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Peercoin (PPC) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Peercoin (PPC) cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Peercoin (PPC) Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın