Peercoin (PPC) Nasıl Alınır?
PeerCoin 2012 yılında piyasaya sürülmüş en eski kripto para birimlerinden biridir ve bu özelliği onu güvenilir bir kripto para cinsi yapmaktadır. Peercoin blok zincirini sağlaştırmak ve ağdaki kullanıcıları bunun karşılığında ödüllendirip, en düşük maliyet ile en yüksek güvenlikli kripto para cinsi olmayı hedefler ve PoW denilen ödüllendirme mekanizmasını kullanır. Peercoin ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

PeerCoin nasıl alınır ve PeerCoin nereden alınır sorularına gelince; aslında PeerCoin almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya PeerCoin bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz. BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/PeerCoin Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz PeerCoin bakiyenizi satmak istediğiniz PeerCoin miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra PeerCoin Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan ve ya Papara aracılığı ile yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/PPC Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz PeerCoin miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra PeerCoin al butonuna tıklayıp alım emri vererek PeerCoin alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki PeerCoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/PeerCoin Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır