OMG Network (OMG) Nasıl Alınır?

-------


OMG Network (OMG) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

OMG Network (OMG) nereden alınır, OMG Network (OMG) nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
 • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra OMG Network (OMG) almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir. Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz. BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz.
 • Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir.
 • Bakiyeniz hazır, artık OMG Network (OMG) satın alabilirsiniz. Bunun için CÜZDANLARIM/OMG Network (OMG) Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir. OMG Network (OMG) Al sayfasından almak istediğiniz OMG Network (OMG) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz. Alım işleminiz tamamlandıktan sonra OMG Network (OMG) bakiyeniz BitTurk.com OMG Network (OMG) cüzdanınıza yansır.
 • OMG Network (OMG) satmak için ise yine CÜZDANLARIM/OMG Network (OMG) Al Sat sayfasına girip Sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz OMG Network (OMG) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. OMG Network (OMG) satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır.
 • TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL ÇEK sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Arkadaşını davet et kazan
  Davet ettiğiniz kişilerden kesilen komisyon kazancının %60'ı senin olsun.
  Davet Et