NeoGas (GAS) Nasıl Alınır?
NEO tokenı olan GAS, kitleleri NEO bulundurmaya teşvik amaçlı olarak dağıtılan bir kripto paradır. Tutulan NEO karşılığı sistem GAS ile ödüllendirir. GAS 2039 yılına kadar 100 milyon üretilmeyi hedeflemektedir. GAS ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GAS nereden alınır, GAS nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/GAS Yatır sayfasından BitTurk.com GAS cüzdanınıza yatırmış olduğunuz GAS bakiyenizi CÜZDANLARIM/GAS Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra GAS Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz, daha sonra sattığınız GAS karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • GAS almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/GAS Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra GAS Al butonuna tıklayarak GAS satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu GAS bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki GAS cüzdanınıza çekebilirsiniz.
Arkadaşını davet et kazan
Davet ettiğiniz kişilerden kesilen komisyon kazancının %60'ı senin olsun.
Davet Et