NeoGas (GAS) Nasıl Alınır?

NeoGas (GAS) Nasıl Alınır?

NEO tokenı olan GAS, kitleleri NEO bulundurmaya teşvik amaçlı olarak dağıtılan bir kripto paradır. Tutulan NEO karşılığı sistem GAS ile ödüllendirir. GAS 2039 yılına kadar 100 milyon üretilmeyi hedeflemektedir. GAS ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GAS nereden alınır, GAS nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/GAS Yatır sayfasından BitTurk.com GAS cüzdanınıza yatırmış olduğunuz GAS bakiyenizi CÜZDANLARIM/GAS Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra GAS Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz, daha sonra sattığınız GAS karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • GAS almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/GAS Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra GAS Al butonuna tıklayarak GAS satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu GAS bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki GAS cüzdanınıza çekebilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.