Neo (NEO) Nasıl Alınır?
NEO akıllı sözleşmeleri desteklemesi ile ön plandadır ve Çin’de açık kaynaklı blok zinciri projesi olarak ortaya çıkmıştır. Dijital varlıkların ticareti, dağıtılması, kaydedilmesi gibi işlemleri yine akıllı blok zinciri sözleşmeleri ile yapar. NEO ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

NEO nereden alınır, NEO nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra NEO almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir.
  • Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz.
  • BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile ve Papara ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz.
  • Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir. Papara seçeneği ile de BitTurk.com hesabınıza 7/24 anında TL yükleyebilirsiniz. Bakiyeniz hazır, artık NEO satın alabilirsiniz. Bunun için Cüzdanlarım/NEO Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir.
  • NEO Al sayfasından almak istediğiniz NEO miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz. Alım işleminiz tamamlandıktan sonra NEO bakiyeniz BitTurk.com NEO cüzdanınıza yansır. NEO satmak için ise yine CÜZDANLARIM/NEO Al Sat sayfasına girip sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz NEO miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. NEO satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır.
  • TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL Çek sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca BitTurk.com hesabınızdan Papara hesabınıza da 7/24 TL çekme işlemi yapabilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın