Neo Nasıl Alınır?

Neo (NEO) Nedir?

Çin’in merkezi olduğu bilinen Şangay kentinde Onchain adlı bir firma tarafından geliştirilen ilk olarak Antshares daha sonra da bilinen adı ile NEO olarak karşımıza çıkan kripto paradır.


Neo (NEO) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Neo (NEO) nereden alınır, Neo (NEO) nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/Neo (NEO) Yatır sayfasından BitTurk.com Neo (NEO) cüzdanınıza yatırmış olduğunuz Neo (NEO) bakiyenizi CÜZDANLARIM/Neo (NEO) Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Neo (NEO) Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz, daha sonra sattığınız Neo (NEO) karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • Neo (NEO) almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/Neo (NEO) Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Neo (NEO) Al butonuna tıklayarak Neo (NEO) satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu Neo (NEO) bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki Neo (NEO) cüzdanınıza çekebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır