Nem (XEM) Nasıl Alınır?
NEM açık, özelleştirilebilir akıllı varlık sistemine dayanan bir blok zinciri ağı olarak doğmuştur. NEM blok zinciri kullanıcıların herhangi bir bir sistem yaratmasını sağlar ve sistemleri kullanıcılar rahatlıkla blok zincirine bağlar. NEM ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

XEM nereden alınır, XEM nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/XEM Yatır sayfasından BitTurk.com XEM cüzdanınıza yatırmış olduğunuz XEM bakiyenizi CÜZDANLARIM/XEM Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra XEM Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz
  • Daha sonra sattığınız XEM karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • XEM almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/XEM Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra XEM Al butonuna tıklayarak XEM satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu XEM bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki XEM cüzdanınıza çekebilirsiniz.
Arkadaşını davet et kazan
Davet ettiğiniz kişilerden kesilen komisyon kazancının %60'ı senin olsun.
Davet Et