Nem (XEM) Nasıl Alınır?

Nem (XEM) Nasıl Alınır?

NEM açık, özelleştirilebilir akıllı varlık sistemine dayanan bir blok zinciri ağı olarak doğmuştur. NEM blok zinciri kullanıcıların herhangi bir bir sistem yaratmasını sağlar ve sistemleri kullanıcılar rahatlıkla blok zincirine bağlar. NEM ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

XEM nereden alınır, XEM nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/XEM Yatır sayfasından BitTurk.com XEM cüzdanınıza yatırmış olduğunuz XEM bakiyenizi CÜZDANLARIM/XEM Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra XEM Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz
  • Daha sonra sattığınız XEM karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • XEM almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/XEM Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra XEM Al butonuna tıklayarak XEM satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu XEM bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki XEM cüzdanınıza çekebilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.