Nano (NANO) Nasıl Alınır?
Nano, kullanıcıların anlık işlemleri esnasında kolaylık ve ölçeklenebilirlik sağlamayı amaç edinmiş bir kripto para birimidir. Block Lattice üzerine altyapısı inşa edilmiştir. Bu sayede, Nano kullanıcılarının her hesapları için kendilerine özel bir blok zincirine sahip olurlar. Nano ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Nano nereden alınır, Nano nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/Nano Yatır sayfasından BitTurk.com Nano cüzdanınıza yatırmış olduğunuz Nano bakiyenizi CÜZDANLARIM/Nano Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Nano Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz.
  • Daha sonra sattığınız Nano karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • Nano almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/Nano Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Nano Al butonuna tıklayarak Nano satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu Nano bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki Nano cüzdanınıza çekebilirsiniz.
%0 Komisyon ile al sat yapın
Aylık abone olun 1 ay boyunca herhangi bir sınır olmadan alış satış işlemlerinizi %0 komisyon ile yapın
Abone Ol