Mina Nasıl Alınır?

-------


Mina (MINA) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mina (MINA) nasıl alınır ve Mina (MINA) nereden alınır sorularına gelince; aslında Mina (MINA) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Mina (MINA) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Mina (MINA) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Mina (MINA) bakiyenizi satmak istediğiniz Mina (MINA) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Mina (MINA) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Mina (MINA) Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Mina (MINA) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Mina (MINA) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Mina (MINA) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Mina (MINA) cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Mina (MINA) Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın