Maker (MKR) Nasıl Alınır?

-------


Maker (MKR) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Maker (MKR) nasıl alınır ve Maker (MKR) nereden alınır sorularına gelince; aslında Maker (MKR) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Maker (MKR) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Maker (MKR) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Maker (MKR) bakiyenizi satmak istediğiniz Maker (MKR) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Maker (MKR) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/Maker (MKR) Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz Maker (MKR) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Maker (MKR) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Maker (MKR) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Maker (MKR) cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Maker (MKR) Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın