Helium (HNT) Nasıl Alınır?

-------


Helium (HNT) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Helium (HNT) nereden alınır, Helium (HNT) nasıl alınır gibi sorulara yanıt olarak bir dizi açıklama getirecek olursak;
 • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsası ana ekranı üzerinden HESAP OLUŞTUR sayfasına girerek gerekli bölümleri doldurduktan sonra hesap açma işlemini tamamlıyoruz.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Helium (HNT) almak için öncelikle hesabınıza TL bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir. Bunun için CÜZDANLARIM sayfasından TL Yatır butonuna tıklayarak TL yatırma sayfasına yönlendiriliyoruz. BitTurk.com hesabınıza banka hesabınızdan HAVALE ve ya EFT ile TL yatırma işlemi yapabilirsiniz.
 • Yatırmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra yatırmak istediğiniz TL tutarını girip Türk Lirası Yatır butonuna tıklıyoruz ve sistem size otomatik olarak yatırma kodu veriyor, bu kod ile BitTurk.com banka hesabına TL yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Ortalama 10-15 dakika içerisinde TL bakiyeniz BitTurk.com hesabınıza yüklenir.
 • Bakiyeniz hazır, artık Helium (HNT) satın alabilirsiniz. Bunun için CÜZDANLARIM/Helium (HNT) Al Sat sayfası girmeniz gerekmektedir. Helium (HNT) Al sayfasından almak istediğiniz Helium (HNT) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra alım emri bırakabilirsiniz. Alım işleminiz tamamlandıktan sonra Helium (HNT) bakiyeniz BitTurk.com Helium (HNT) cüzdanınıza yansır.
 • Helium (HNT) satmak için ise yine CÜZDANLARIM/Helium (HNT) Al Sat sayfasına girip Sat bölümünü seçtikten sonra yine satmak istediğiniz Helium (HNT) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra satım emri verebilirsiniz. Helium (HNT) satım emriniz tamamlandığında TL bakiyeniz BitTurk.com TL cüzdanınıza yansır.
 • TL bakiyenizi banka hesabınıza çekmek için ise PROFİLİM sayfasından banka hesap bilgilerinizi ekledikten sonra CÜZDANLARIM/TL ÇEK sayfasına giderek çekmek istediğiniz tutarı ve çekmek istediğiniz banka hesabınızı seçtikten sonra Türk Lirası Çek butonuna tıklayarak TL çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İlk Ethereumunuzu satın alın
  100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
  Hemen Başlayın