Enjin Coin (ENJ) Nasıl Alınır?

-------


Enjin Coin (ENJ) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Enjin Coin (ENJ) nasıl alınır ve Enjin Coin (ENJ) nereden alınır sorularına gelince; aslında Enjin Coin (ENJ) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Enjin Coin (ENJ) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Enjin Coin (ENJ) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Enjin Coin (ENJ) bakiyenizi satmak istediğiniz Enjin Coin (ENJ) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Enjin Coin (ENJ) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile almak istediğiniz Enjin Coin (ENJ) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Enjin Coin (ENJ) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Enjin Coin (ENJ) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Bitcoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Enjin Coin (ENJ) ÇEK sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Bitcoininizi satın alın
100 TL ile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın