Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır?

Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır?

Tabir-i caizse bir can sıkıntısı esnasında ortaya çıkan DogeCoin kullanıcıların dikkatini çekerek hızlı bir yükseliş trendine girmiş ve bu trendini hala devam ettiren bir kripto para birimidir. Tüm dünyada büyük destekleyicileri bulunmaktadır ve blok zinciri ağını dünyaya tanıtmayı ve teknolojisinin gelişmesini hedefleyen sadık bir kitlesi vardır. Dogecoin ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Dogecoin nereden alınır, Dogecoin nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/Dogecoin Yatır sayfasından BitTurk.com Dogecoin cüzdanınıza yatırmış olduğunuz Dogecoin bakiyenizi CÜZDANLARIM/Dogecoin Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Dogecoin Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz, daha sonra sattığınız Dogecoin karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • Dogecoin almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/Dogecoin Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Dogecoin Al butonuna tıklayarak Dogecoin satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu Dogecoin bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki Dogecoin cüzdanınıza çekebilirsiniz.
Bu sayfada yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçerik, BitTurk Bilişim ve Ticaret A.Ş. veya iştiraklerinden herhangi biri ile ilişkili olmayan üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmıştır ve bu sayfadaki içeriklerden sorumlu değildirler. Bu içerik ve içerdiği herhangi bir bilgi, BitTurk'ün hizmet verdiği herhangi bir finansal ürün veya enstrüman satın alınması, satılması veya bulundurması için bir öneri oluşturmaz.