Decred (DCR) Nasıl Alınır?
Proof Of Work ve Proof Of Stake madencilik şeklinden yararlanarak, topluluğundaki tüm kullanıcıların izni olmadan Decred’te gerçekleştirilebilecek değişiklikliklerin engellenmesini hedefler. Kullanıcıların pahalı gereksinimlere ihtiyacı olmadan projeye dahil olmaları sağlanır.Decred ile 3 farklı şekilde etkileşim kurulabilir; POS mininge girmek, para transferi için cüzdan programı ile platforma dahil olabilirsiniz. Decred ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Decred nereden alınır ve Decred nasıl alınır sorularınızı adım adım anlatmak gerekirse;
  • İlk olarak BitTurk.com kripto para borsasında ücretsiz hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturma işlemini tamamladıktan sonra anasayfa üzerinden CÜZDANLARIM bölümünü göreceksiniz, bu sayfa üzerinden Decred Al Sat butonuna tıklayarak alım satım sayfasına yönlendirilirsiniz.
  • Daha sonra bu ekran üzerinden almak istediğiniz Decred miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Decred Al butonuna tıklayarak alım emri bırakırsınız.
  • Decred satmak için ise yine satmak istediğiniz Decred miktarını ve kur fiyatını belirledikten sonra Decred Sat butonuna tıklayarak satış emri bırakırsınız. Alım ve satım emirleriniz diğer kullanıcıların bıraktıkları emirler ile eşleştiğinde alım ve ya satım emriniz tamamlanmış olur ve ilgili para birimi cüzdanınıza yansır. Bu işlem parça parça gerçekleşebileceği gibi tek seferde de gerçekleşebilir.
  • Alış ve satış işlemleriniz bittikten sonra BitTurk.com hesabınızı ücretsiz ve güvenli kripto para cüzdanı olarak da kullanabilir ve BitTurk.com güvencesi ile borsa cüzdanınızda süresiz-miktar sınırı olmadan muhafaza edebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır