Decred (DCR) Nasıl Alınır?

Decred (DCR) Nedir?

Decred, topluluk girdileri, sürdürülebilir finansman ve kalkınma, açık yönetim üzerine yoğunlaşmış olan Bitcoin’e benzer bir kripto paradır.


Decred (DCR) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Decred (DCR) nasıl alınır ve Decred (DCR) nereden alınır sorularına gelince; aslında Decred (DCR) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya Decred (DCR) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/Decred (DCR) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz Decred (DCR) bakiyenizi satmak istediğiniz Decred (DCR) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Decred (DCR) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile almak istediğiniz Decred (DCR) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra Decred (DCR) al butonuna tıklayıp alım emri vererek Decred (DCR) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Bitcoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/Decred (DCR) ÇEK sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır