Cosmos (ATOM) Nasıl Alınır?

-------


Cosmos (ATOM) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cosmos (ATOM) nereden alınır, Cosmos (ATOM) nasıl alınır gibi sorularınızın yanıtları bu makalemizde adım adım anlatılacaktır.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında alım satım işlemlerine başlayabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir, ücretsiz üyeliğinizi HESAP OLUŞTUR sayfasından kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.
  • Bundan sonra alım satım işlemlerinizi çok kolay ve zahmetsiz olarak yapabilirsiniz. CÜZDANLARIM/Cosmos (ATOM) Yatır sayfasından BitTurk.com Cosmos (ATOM) cüzdanınıza yatırmış olduğunuz Cosmos (ATOM) bakiyenizi CÜZDANLARIM/Cosmos (ATOM) Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Cosmos (ATOM) Sat butonuna tıklayarak satım emri verip satabilirsiniz, daha sonra sattığınız Cosmos (ATOM) karşılığında TL bakiyeniz cüzdanınıza yansır; bu TL bakiyenizi banka hesabınıza çekme talebi vererek çekebilirsiniz.
  • Cosmos (ATOM) almak için ise BitTurk.com hesabınıza CÜZDANLARIM/Türk Lirası Yatır sayfasından gerekli adımları izleyerek yatırmış olduğunuz TL bakiyeniz ile CÜZDANLARIM/Cosmos (ATOM) Al Sat sayfasından gerekli bölümleri doldurduktan sonra Cosmos (ATOM) Al butonuna tıklayarak Cosmos (ATOM) satın alma emri vererek alabilir ve daha sonra bu Cosmos (ATOM) bakiyenizi dilerseniz BitTurk.com cüzdanınızda güvenle muhafaza edebilir, dilerseniz de başka konumdaki Cosmos (ATOM) cüzdanınıza çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın