BitTorrent (BTT) Nasıl Alınır?

-------


BitTorrent (BTT) ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BitTorrent (BTT) nasıl alınır ve BitTorrent (BTT) nereden alınır sorularına gelince; aslında BitTorrent (BTT) almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya BitTorrent (BTT) bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/BitTorrent (BTT) Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz BitTorrent (BTT) bakiyenizi satmak istediğiniz BitTorrent (BTT) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra BitTorrent (BTT) Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir; daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile almak istediğiniz BitTorrent (BTT) miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra BitTorrent (BTT) al butonuna tıklayıp alım emri vererek BitTorrent (BTT) alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki Bitcoin cüzdanınıza CÜZDANLARIM/BitTorrent (BTT) ÇEK sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
İlk Ethereumunuzu satın alın
100 TL ile Ethereum veya diğer kripto para birimlerinden alarak başlayabilirsiniz
Hemen Başlayın