Dash (DASH) Nasıl Alınır?
DASH gizlilik ön planında geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Bitcoin’den çatallanarak oluşturulmuştur. DASH transferlerinde işlemi yapan birey, transfer edilen tutar ve diğer bilgiler tamamen görünmezdir. DASH x11 algoritması ile geliştirilmiştir ve tüm işlemler bu algoritma ile devam eder. DASH ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DASH nasıl alınır ve DASH nereden alınır sorularına gelince; aslında DASH almak oldukça kolay bir işlemdir.
  • Öncelikle BitTurk.com kripto para borsasında üyeliğiniz bulunmalıdır. Bunun için HESAP OLUŞTUR sayfasından BitTurk.com hesabı açmalısınız.
  • BitTurk.com cüzdanınıza yatırmış olduğunuz TL ve ya DASH bakiyeniz ile artık al sat işlemlerinize kolaylıkla başlayabilirsiniz.
  • BitTurk.com anasayfası üzerinden CÜZDANLARIM/DASH Al Sat sayfasına girerek hesabınıza yatırmış olduğunuz DASH bakiyenizi satmak istediğiniz DASH miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra DASH Sat butonuna tıklayarak satış emri girerek satarak TL’ye çevirebilir ve daha sonra da bu bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz
  • Ya da yine BitTurk.com cüzdanınıza banka hesabınızdan ve ya Papara aracılığı ile yatırmış olduğunuz TL bakiyesi ile CÜZDANLARIM/DASH Al Sat sayfasına girerek almak istediğiniz DASH miktarını ve kur fiyatını girdikten sonra DASH al butonuna tıklayıp alım emri vererek DASH alabilir ve daha sonra bu bakiyenizi farklı bir konumdaki DASH cüzdanınıza CÜZDANLARIM/DASH Çek sayfasından gerekli bölümleri doldurarak çekebilirsiniz.
VAKIFBANK ile anında Türk Lirası Yatır Bitcoin Al
Mesai saatleri dışında da TL yatırma ve çekme işlemleri yapabilirsiniz.
Para Yatır