XEM Nedir Nem Al

BitTurk
XEM Nedir Nem Al

XEM Nedir Nem alımını makalemizde açıklıyoruz. XEM olarak da bilinen NEM Coin, ilk olarak Mart 2015’te piyasaya sürülen merkezi olmayan bir kripto para birimidir. XEM/TRY Nedir cevabına gelince piyasaya sürüldüğünden bu yana 3,7 milyar dolardan fazla pazar payıyla bir kripto para biriminin yaşamı olmaya devam etti. NEM Coin, NEM JAVA ile yazılmış, yeni bir özellikle sektöre girmiştir NEM Coin, PoI adı verilen yeni bir özellik ile sahaya giriyor. Kullanıcılara da coin ve işlem sayısı arttıkça önemini artıran hizmetler sunuyor. Tüm madeni paralardan farklı olarak, madencilik yerine hasat denen bir işlevi vardır. Bu hasat işlevini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların cüzdanlarında 10.000 XEM coin olması gerekir. Ayrıca hasat özelliğinin madencilik özelliğine göre avantajı daha az enerji tüketmesidir. Bu aynı zamanda işlem maliyetlerini de düşürür.

NEM Ve Bitcoin Arasındaki Fark Nedir?

NEM, iki varlıkta dağıtılmış defter teknolojisi kullanmaktadır. Bitcoin’den de iki stratejik noktada farklılık gösterir. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi yapı taşıdır. Bitcoin’in kullandığı madencilik sistemi, blok oluşturmak için pahalı ekipman gerektirir. Ayrıca NEM, hasat sistemini kullanıyor. 10.000 XEM hesabı olan herhangi bir kullanıcı katılabilmektedir. İkinci büyük fark, algoritma seviyesidir. NEM, blockchain ağında “İş Kanıtı” yerine “Önem Kanıtı” olan Türkçe’ye çevirebileceğimiz Önem Kanıtı (POI) yöntemini kullanmaktadır. Bitcoin’de, Proof of Work (POW) algoritmasını kullanılıyor.

XEM (NEM) Satın Al

XEM satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te XEM (NEM) alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile XEM (NEM) ticareti yapabilirsiniz.

XEM alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca XEM (NEM) ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

XEM (NEM) atın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.