Wrapped NXM (WNXM) Nedir?

BitTurk
Wrapped NXM (WNXM) Nedir?

Wrapped NXM (WNXM) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. WNXM Coin, ETH alt yapısı üzerine inşa edilmiştir. 2020 yılında yeni bir piyasa oyuncusu olarak çıkan Coin, Hugh Karp tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda Nexus Mutual protokolü içinde yeni bir yönetim belirteci olarakta tanımlanmaktadır. Son zamanlarda ilgi odağı olan ve Finance Mandala Exchange gibi büyük borsalarda işlem görmektedir. Bununla birlikte önemli bir yatırım aracına dönüşmüştür. Karşılıklı olarak bir sermaye havuzunun artışı ile NXM değerininde artma potansiyelinin yüksek olması, bu kripto paraya yatırım çekmeyi başarmıştır. 

Projenin temel amacında, sermaye teminin teşvikinde kullanılma ve mütekabiliyet sermayenin mülkiyetini üstlenmektir. Bir başka deyişle karşılıklı olan sermayenin artışına bağlı olarak NXM Coin değerininde artırılması hedeflenmektedir. Özellikle teminat satın alım işlemleri, yönetişim, talep ve risk değerlendirmelerine katılımda söz konusu tokenin kullanılmasıda hedefler arasındadır. Kripto para piyasalarında büyük borsalardaki enstrümanlar yatırımcı yorumları alması ile satın alma işlemi yapmak isteyen diğer yatırımcılar için avantaj sağlamaktadır. Dolaşımdaki toplam arz miktarı: 1,676,964 WNXM’dir. 

Avantajları:

  • Sermaye havuzu artış gösterdikçe değeri artarak yüksek kazanç potansiyeli sunmaktadır. 
  • Uzun vadede gelecek tahminleri olumlu yönde değerlendirilmektedir.
  • Güvenilir ve büyük borsalardan takip edilip, işlem gerçekleştirilebilir.

WNXM Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Listelendiği borsalardan birine erişim sağlanmalıdır.

2.Aşama: Borsada ücretsiz olarak hesap açma işlemi gerçekleştirin.

3.Aşama: Hesap açma işlemlerini tamamladıktan sonra para transferi yapın.

4.Aşama: Borsanın satın al menüsünden Wrapped NXM coini seçerek alım emri girin.

5.Aşama: Satın aldığınız WNXM’leri borsanızda veya soğuk cüzdanınızda saklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.