Wilder World (WILD) Nedir?

BitTurk
Wilder World (WILD) Nedir?

Wilder World (WILD) nedir sorusunu bu makalemizde açıklıyoruz. WILD, diğer kripto para birimlerinin aksine Fiat para ile doğrudan satın alınamayan bir tokendir. 11 Mayıs 2021 tarihinde Polkastarter borsasında IDO’su yapılmıştır. Blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olmayı hedef olarak görmektedir. Wilder World, bu hedef doğrultusunda bir kripto para yatırımlarında olanaklarınıda tanımayan bir blok zinciri projesidir. Bu platformda pay alınmasını ve sosyalleşmeye imkan veren bir oyun platformu olarak hizmet vermektedir. 

Bu projenin asıl amacı, WILD tokene katkısı olan DApp sistemlerinin oluşturulmasına olanak tanıyarak, kaliteli bir oyun merkezi kurmaktır. Bir başka deyişle, Proje gerçekleri benimsemeye teşvik ederken kullanıcıların da eşit haklarda ve paydaş olarak katılmalarına yardımcı olmaktır. 

Dolaşımda 71 milyon 83 bin arzı bulunmaktadır.

Avantajları Nelerdir?

-Son dönemlerde ilgi duyulan NFT alanında işlem zemini sunmaktadır.

-Hızla gelişmeye devam eden NFT ve oyun sektöründe yatırımcılara çeşitli olanaklar sunmaktadır.

-Platformda herhangi bir ücret talep edilmeden profil oluşturulabilmektedir.

-Proje yenilikçi hizmetlere açıktır.

WILD Token Geleceği Ne Olur?

WILD, NFT platformuyla Wilder World’ün yerel tokeni olarak bu sektörde gelecek vaat eden tokenler arasında görülmektedir. Dolaşımda 71 milyon 83 bin arzı bulunmaktadır. Son dönemlerde piyasadaki trendlere uyum göstererek yükselişler elde etmiştir. Yatırımcıların piyasa değişkenlerini göz önünde bulundurarak WILD yatırımı yapmaları gerekmektedir. 

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.