Waves Nedir WAVES Al

BitTurk
Waves Nedir WAVES Al

Waves nedir WAVES alımını makalemizde açıklıyoruz. Merkezi olmayan uygulamalar (DApp) ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çoklu kullanım durumlarını destekleyen çok işlevli bir blok zinciri platformudur. Waves nedir sorusunun cevabına gelince, Haziran 2016’da piyasaya sürülmüştür. Kripto para birimi endüstrisindeki en eski ilk madeni para arzı (ICO) projelerinden biridir. Waves ağının yerel tokenidir, blok ödülleri gibi standart ödemeler için kullanılmaktadır. Ayrıca sınırsız olarak da üretilebilmektedir. Waves ağının kurucusu Ukraynalı bir bilim adamı olan Alexander Ivanov (aka Sasha Ivanov) Waves projesini geliştirmeden önce Ivanov kripto para alanında aktiftir.

Waves nedir

Waves Özellikleri

  • Alanındaki ilk projelerden biri olan Waves, erken dönem blockchain platform ve ürünlerini geliştirdi.
  • Başlangıç blockchain kullanmak isteyen potansiyel müşterilerine hitap etti.
  • Waves, akıllı sözleşme modellerini ve DApp geliştirmeyi destekleyerek hız ve kullanım kolaylığı ile rakiplere karşı avantaj sağladı.
  • O zamandan bu yana çeşitli ek hizmetler de geliştirilmiştir. Gravity isimli çapraz zincir ve oracle ağının dışında merkeziyetsiz finans (DeFi) odaklı Neutrino platformu örnek olarak gösterilmiştir. Waves DEX ise merkeziyetsiz bir kripto para borsası olarak faaliyet gösteriyor.
  • 2020’de Waves, ERC-20 standardında geliştirilmiş WAVES tokeninin Ethereum ağı ile birlikte çalışabileceğini duyurdu.

WAVES Nasıl Satın Alınır?

WAVES satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından Banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te WAVES alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile WAVES ticareti yapabilirsiniz.

WAVES satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.