Wanchain (WAN) Nedir?

BitTurk
Wanchain (WAN) Nedir?

Wanchain (WAN) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Wanchain (WAN) dünyadaki farklı kripto paraların bir arada olduğu Wanchain platformunun yerel kripto para birimidir. Dünyadaki dijital varlıkları bir araya getirerek yeni bir finansal sistemi kurmay hedeflemektedir. WAN Coin ise dağıtık bir banka olarak kurulan Wanchain’in diğer ekosistemlere bağlı zincirleri üzerinden rahatlıkla hareket ettirilmektedir. Bu nedenle ticarette de kullanılan kripto para olarak tanımlanmaktadır.

Wanchain (WAN) Coin projesinin amacı ise gelecekte rol oynayacak merkeziyetsiz bir bank modeli oluşturmaktır. Proje gelecekte dijital sistem üzerinden finansal işlemlerin yürümesini desteklemektedir. Wanchain projesi günümüzde geleneksel bankaların mevcutta sahip oldukları finansal sistem modeline dijital evrende sahip olmayı amaçlamaktadır. Proje platformunda farklı dijital ürünler, dijital finansal araçları ve kripto paralar bulunmaktadır.

Uzmanlar WAN Coin hakkında yaptıkları yorumlarda projenin değer alışverişi yapma konusunda sunduğu imkanlardan söz etmektedirler. Wanchain’in blockchain dağıtık defterlerini birbirlerine bağladıklarını ve bağlantılar ile değer alışverişini mümkün kıldıklarını belirtmektedirler. Böylelikle hem zincirler arasında hem de dağıtık defter üzerinde işlemler yapılmaktadır. Genellikle yorumlarda akıllı sözleşmeler üzerinden en düşük masraf ile varlık transferi yapma avantajından bahsedilmektedir. WAN Coin ile bu mümkündür. Uzmanların değerlenmesini bekledikleri kripto paralar arasındadır. Ek olarak WAN Coin projesinin gelecekteki dijital banka modelini yaratabilecek bir proje olduğu düşünülmektedir. Dünya genelinde oldukça güçlü bir yatırımcı kitlesine sahiptir.

Avantajları:

  • Wanchain üzerinden birden fazla kripto para ile işlem yapmak mümkündür.
  • Merkeziyetsiz uygulamalar ve ürünler WAN Coin ile satın alınmaktadır.
  • WAN Coin sahipleri Wanchain üzerinden gerçekleştirdikleri merkeziyetsiz finansal işlemlerde düşük masraf ödemektedirler.
  • Yatırımcılar belirli vadede gerçekleştirecekleri staking ile yeni coinler kazanma şansına sahiplerdir.
  • WAN Coin’i cüzdanında bulunduranlar diğer kripto varlıkları sigorta altına almak ya da kredi sağlayıcı olarak faiz getirisi elde etmek için işlem yapma imkanına erişmektedirler.

Wanchain (WAN) Coin Nasıl Alınır?

1. Adım: WAN almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve WAN almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda WAN alım emri verin. 

4. Adım: Alınan WAN’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.