Vulcan Forged (PYR) Nedir?

BitTurk
Vulcan Forged (PYR) Nedir?

Vulcan Forged (PYR) nedir makalemizde açıklıyoruz. PYR, projesi binlerce oyun ve kullanıcı ile blok zinciri ağına geçiş yapmış bir oyun stüdyosudur. VulcanVerse, yüksek kalitedeki grafikleri Minecraft’ınn inşa etme becerilerine sahiptir. Aynı zamanda “World of Warcraft” tarzı oyunlarla bir araya getiren canlı bir Metaverse’dir. Bu oyun stüdyosunun yerel kripto para birimi “PYR” coindir. Özellikle son zamanlarda büyük bir ilgi gören metaverse kripto para birimleri içinde Vulcan Forget (PYR) platformuda bulunmaktadır. Projenin temel amacı, öncelikle başarılı oyuncular geliştirmektir. Ardından da blockchain entegrasyonlarını uygulamaya odaklanılması ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. PYR; küçük dijital sanat NFT platformu ve oyun stüdyosundan çoklu DApp platformuna, fırlatma rampaları ve ilk beş hacimli NFT pazarına dönüşmüştür.

Vulcan Forget maksimum arz: 50,000,000 PYR’dir.

Geleceği:

Son zamanlarda özellikle metaverse kripto para projelerine büyük ilgi varken PYR coinde uzmanlardan olumlu yorumlar almaktadır. Ödüllü stüdyolar ve fantezi yazarları ile destelenen fantezi dApp evrenleri VulcanVerse, büyük ilgi görmektedir. Bu ilgi sonrasında oyun alfa aşamasına geçirilmiştir. Proje, platformalarını kullanan oyun gelişticileri için gaz ve kripto ücretlerini kaldırarak onları desteklemektedir. Bununla birlikte proje, ilgi odağında kalmayı başarmaktadır.

Avantajları:

  • Platformda topluluk üyelerinin hızlı ve uygun maliyette kendi oyunlarını yaratabilirler.
  • Vulcan Forget ekosisteminde bir işlem uzlaşma aracı olarak stake belirteci ve bir oyun destekçi olarak kullanmaktadır.
  • Stake sayesinde yatırımcılara pasif gelir elde etme imkanı sunmaktadır.

Vulcan Forged Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Listelenen kripto para borsasının web sitesine giriş yapmalısınız.

2.Aşama: Üyelik işlemlerini tamamlayın.

3.Aşama: Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra para transferi işlemi gerçekleştirip, bakiyenizi oluşturun.

4.Aşama: Borsanın kripto para satın alma menüsünden PYR coini seçip, alım emri girmelisiniz.

5.Aşama: Satın aldığınız PYR Tokenler borsanızda veya soğuk cüzdanlarınızda saklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.