Verge Nedir XVG Al

BitTurk
Verge Nedir XVG Al

Verge nedir XVG alımını makalemizde açıklıyoruz. Verge ilk olarak 2014’te Peercoin (PPC) çatalı DogeCoinDark olarak piyasaya sürüldü. 2016 yılında ismi, kitlesel pazar kabulünü teşvik etmek ve onu bağlı olmayan Dogecoin’den (DOGE) farklı kılmak için yeni bir marka olarak Verge olarak değiştirilmiştir. Proje artık Bitcoin kaynak koduna dayanmaktadır. Verge nedir sorusunun cevabına gelince, Bitcoin (BTC) blok zincirini geliştiren merkezi olmayan bir ödeme ağı sunmayı amaçlayan gizlilik odaklı bir kripto para birimi ve blok zinciridir. VergePay adı verilen anonimlik ağı Tor’u cüzdanına entegre etme ve gizli adreslere işlem gönderme seçeneği sunma gibi ek gizlilik özellikleri sunmaktadır.

Verge Nasıl Çalışır?

Verge’nin temel çalışma mantığı aslında birçok yönden Bitcoin’e benzer. Başka bir deyişle, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir ve madencilik yapılabilmektedir. Çok ortak noktaları var. Verge’in en büyük vaadi gizliliktir. Bu alanda en büyük gizlilik yeniliklerini sergileyen şirketler olan Monero (XMR) ve Verge ile rekabet edebiliyoruz. IP adresleri Verge’den değil, Monero aktarımından izlenebilmektedir. Ancak bu çok zordur. Bitcoin’den bir diğer farkı ise hızlı transfer işlemidir.

Verge (XVG) Nasıl Satın Alınır?

Verge satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Verge alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile XVG ticareti yapabilirsiniz.

XVG alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca XVG ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

XVG satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.