Valencia FC Fan Token (VCF) Nedir?

BitTurk
Valencia FC Fan Token (VCF) Nedir?

Valencia FC Fan Token (VCF) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. 18 Haziran 2021 tarihinde yapılan duyuruya göre CHZ/Socios, İspanyol kulübü Valencia CF ile anlaşmıştır. Socios yeni ekiplerle kripto ekosistemini büyütmeye devam etmektedir. Anlaşma aynı zamanda bir ilktir. Öyle ki Valencia CF takım formalarının göğüs kısmında kulübün $VCF taraftar simgesi sembol olarak yer alacaktır.  Sonuç olarak, Valencia CF fan tokeni ve tüm hayran token ekosistemine duyurulmaktadır.

$VCF Ne Zaman Satışa Çıkacak? 

Valencia Fan Tokeni 27 Temmuz 2021’de Türkiye Saati ile 14:00’te ön satışa çıkmıştır. Valencia fan tokenleri 2 avroya satılmıştır. Ek olarak başlangıçtan itibaren kişi başına 75 token satın alınmıştır. 

Valencia Fan Tokeninin ($VCF) Toplam Arzı Nedir? 

 Valencia Fan Tokenin ($VCF) toplam arzı, henüz tam olarak piyasaya sürülmemiş olan 10 milyon adettir. 

VCF Hayran Jetonu Ne Zaman Piyasaya Sürüldü? 

 VCF Taraftar Tokeni 1 Eylül 2021’de Türkiye Saati ile 14:00’de satışa çıkmıştır.

Valencia Futbol Takımı Hakkında:

Genellikle Valencia olarak anılan Valencia Club de Futbol, ​​İspanya La Liga’da yarışan bir İspanyol futbol takımıdır. Takım Valencia şehrini temsil etmektedir. İspanya’nın en büyük 5 kulübünden biridir. Valencia’nın Avrupa Kupalarında aldığı güzel sonuçlar, takımın uluslararası tanınırlığını artırmıştır. 1919 yılında Valensiya şehrinde kurulan ve adını kurulduğu şehirden alan Valencia CF, maçlarını 1923 yılında açılan Mestalla’da oynamaktadır. Stadyum çok eski olmasına rağmen modernizasyon çalışmalarından sonra, 55.000 kişilik kapasite artırılamamıştır. Bu nedenle Valencia yeni bir stadyum aramaya başlamıştır. 

İspanya’nın en başarılı kulüplerinden biri olarak kabul edilen Valencia CF, sonuncusu 2000 yılında olmak üzere toplam altı kez La Liga’yı bitirmiştir. Bunun üzerine Valencia, İspanya’nın 7. Kral Kral Kupası’nı kazanmıştır. Avrupa Kupalarında birçok önemli başarıya imza atmıştır. Eskiden Fair Cities Cup olarak bilinen UEFA Avrupa Ligi’ni üç kez müzesine getirmeyi başaran Valencia CF, bir kez de UEFA Kupa Galipleri Kupası’nı müzesine getirmiştir. Bu iki uluslararası kupanın yanı sıra iki kez de UEFA Süper Kupası’nı kazanarak bu oyun alanında en çok süper kupa kazanan takımlardan biri olmuştur.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.