UNUS SED LEO (LEO) Nedir?

BitTurk
UNUS SED LEO (LEO) Nedir?

UNUS SED LEO (LEO) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Unus SED LEO (LEO) Finex ekosistemi içinde kullanılmaktadır. Hizmet tokenidir. İsmini Ezop masallarında geçen Latince bir alıntıdan almaktadır. Bitfinex kullanıcılarının işlem ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlamaktadır. İki blok zinciri üzerinde çıkarılmıştır. Unus SED LEO (LEO) pek çok yönden eşsiz olarak tanımlanmaktadır. Yatırımcıların kar elde etmesini amaçlamaktadır. Uzun vadede kazanç potansiyeli olan bir kripto varlıktır. Uzmanlar tarafından geleceği parlak görülmektedir.

Unus SED LEO (LEO) projesini ortaya çıkaran esas amaç IFinex’e ait tüm ürünlerin ortak kripto para birimi oluşturmasını sağlamaktır. Böylelikle IFinex çatısı altında kurulan Bitfinex üzerinde pek çok işlemi avantajlı şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Pek çok kripto para biriminde olduğu gibi sonsuza kadar var olmak için tasarlanmış varlık olmaması nedeniyle dikkat çekmektedir. Crypto Capital’in fonlarının bir kısmına hükümetin el koymasının ardından IFinex tarafından kurulmuş bir projedir. IFinex’in ana şirketi ise fonların geri almanın mümkün olmayacağı uyarısında bulunan Bitfinex’tir. Kısacası finansal açığın kapatılması için LEO ihtiyaç kaynaklı ortaya çıkmıştır. Topluluk gelişiminin izlenmesi ve belirtilen hedeflere ulaşmayı sağlamak için şeffaf bir ortam yaratılmıştır.

Hizmet tokeni olarak geliştirilen LEO genellikle Bitfinex kullanıcıları tarafından işlem ücretlerinden tasarruf etmek için kullanılmaktadır. İndirim perspektifinde ise kullanıcı hesaplarında ne kadar LEO olduğuna ve birikimin dağıtıldığı üç önemli katmana dikkat edilmektedir. LEO birçok farklı amaçla kullanılmaktadır. Ek olarak piyasalarda sonsuza kadar var olması için tasarlanmadığından belirli kısıtlamalara sahiptir.

Projeyi diğer dijitall varlıklardan ayıran en önemli özellik ise piyasalarda zamanla azalması için tasarlanmış olmasıdır. Token yakma mekanizmasıyla çalışmaktadır. Ek olarak IFinex tarafından aylık belirli oranda piyasadan çekme planına sahiptir. IFinex tarafından üretilen gelirlerin %27’sine eşit tokenler ise piyasadaki faiz oranları ile alınmaktadır.

Avantajları:

  • Bitfinex tarafından anlık sunulan sütun grafikleri üzerinden LEO miktarını takip etmek mümkündür.
  • İki blok zincir üzerinde çıkarılmıştır.
  • Token yakma mekanizması kullanmaya %100’ü geri alınana kadar devam edecektir.
  • Orijinal arzın %64’ü Ethereum ve %36’sı EOS üzerinde bulunmaktadır.

Unus SED LEO (LEO) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

1. Adım: LEO almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve LEO almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda LEO alım emri verin. 

4. Adım: Alınan LEO’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.