Uniswap Nedir UNI Al

BitTurk
Uniswap Nedir UNI Al

Uniswap nedir makalemizde açıklıyoruz. Merkezi olmayan borsanın yönetiminde söz hakkı sağlayan bir yönetim simgesidir. Uniswap sistemi açık bir yazılım protokolüdür. Uniswap nedir sorusunun cevabına gelince, Hayden Adams tarafından kurulan Uniswap, 16 Eylül 2020’de  işlem yapanlara ve havuza likidite sağlayanlara dağıtılmıştır. Merkezi olmayan Uniswap protokolü, sistemdeki güncellemeler ve değişiklikler için kullanıcıların fikirlerini diğer kullanıcılara sunar. UNI jetonları nedeniyle kullanıcılar da bu güncellemelere oy verdi. Güncellemeler veya değişiklikler sadece oylama sonuçlarına göre yapılabilmektedir. UNI jetonu 2018’de piyasaya sürüldü. DeFi projelerine artan ilgi nedeniyle, UNI tokenleri 2020’de muazzam bir değer kazandı. Dolaşımdaki UNI jetonlarının sayısı 202.417.054 UNI’dir. Uniswap, toplam 1 milyar UNI’yi piyasaya sürecek.

Uniswap Madenciliği Yapılıyor mu?

UNI Token, madencilik için bir kripto para birimi değildir. Tüm UNI token bakiyeleri düzenli olarak verilecektir. UNI jeton bakiyenizi kullanarak Uniswap sisteminde söz sahibi olabilirsiniz. UNI Token 1 milyar UNI ihraç edecek.

Uniswap (UNI) Satın Al

Uniswap satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Uniswap alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile Uniswap ticareti yapabilirsiniz.

UNI alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca UNI ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

UNI satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.