Unicly (UNIC) Nedir?

BitTurk
Unicly (UNIC) Nedir?

Unicly (UNIC) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Unicly (UNIC) NFT’leri birleştirmek, parçalamak ve takas etmek için oluşturulmuş bir protokoldür. NFT koleksiyonları garantili likidite ile takas yapılmaktadır. Böylelikle varlığa dönüştürülmektedir. Unicly (UNIC) Coin ise topluluk tarafından yönetilen Unicly protokolünün kripto piyasalarında listelenen coinidir. Proje genellikle NFT’lerin koleksiyoncular, tasarımcılar, günlük yatırımcı ya da tüccarlar tarafından tercih edilmektedir. Yatırımcıların kolayca Unicly protokolü üzerinden varlıklarını sorunsuz şekilde ticaret ile kullanmaları amaçlanmaktadır. Protokol NFT toplayıcıları ve DeFi (merkeziyetsiz finans) meraklıları tarafından yaratılmıştır. NFT için likidite teşvik edilmektedir. Projenin en temel amacı ise NFT’lerin birleştirilmesi, parçalara ayrılması ve takas edilmesini sağlamaktır. Bunun için izinsiz ve topluluk yönetimi ile işleyen bir platform sunulmaktadır.

Unicly (UNIC) Coin’in piyasada yerini almasının ardından gelen hızlı yükseliş trendi sona ermiştir. Böylelikle daha stabil bir grafik izlemeye başlamıştır. Unicly (UNIC) Coin projenin NFT’ler için benzersiz bir protokol sunması nedeniyle umut vadetmektedir. Son yıllarda NFT projelerinde karşı ilginin artması, NFT’lerin birleştirilmesine ve ticaretine olanak tanımıştır. Böylelikle protokolün de popülerliği artmıştır. Bu yönüyle piyasa uzmanları tarafından fiyat performansının olumlu projeksiyonda seyredeceği düşünülmektedir.

NFT tabanlı projelerin kripto para piyasalarında gelecek vaat eden temel dijital unsurlar arasında yer aldığı bilinmektedir. Proje sadece traderları değil aynı zamanda sanatçı, içerik üreticisi ya da günlük yatırımcılar içinde NFT işlemleri için olanak tanımaktadır. NFT dünyasının her geçen gün gelişmesiyle daha fazla popülerlik kazanması beklenmektedir. Bu tip kripto paraların ve tokenlerin erken dönemde portföye eklenmesi uzun vadede avantaj sağlamaktadır. 

Avantajları:

  • Uzun vadede yüksek kar potansiyeli sunmaktadır.
  • NFT koleksiyonlarını birleştirme imkanı vardır.
  • Aynı anda birden fazla NFT satın almaya ve ticaret yapmaya olanak sağlamaktadır.
  • ERC – 721 ve ERC – 1155 başta olmak üzere tüm NFT’ler ile uyumludur.
  • Likidite ve stake sağlayacak çiftlik imkanı sunmaktadır.

Unicly (UNIC) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: UNIC almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve UNIC almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda UNIC alım emri verin. 

4. Adım: Alınan UNIC’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.