Tron Nedir TRX Al

BitTurk
Tron Nedir TRX Al

Tron nedir TRX alımını makalemizde sizler için açıklıyoruz. Tron (TRX) Justin Sun tarafından kurulmuştur. Merkezi Singapur’da bulunan Tron, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Tron nedir sizler için açıklıyoruz. Tron, eğlence endüstrisi için bir kripto para birimi sistemidir. Amaç, insanlara Tron’da üretilen içeriği özgürce göstermektir. Bu hedefe ulaşabilirse, küresel içerik üreticileri içeriklerini Tron aracılığıyla paylaşabilecek, depolayabilecek ve üretebilecektir. Tron, eğlence endüstrisinde var olan büyük merkezi yönetim ajanslarının altındaki içerik paylaşım sitelerine karşı çıkıyor. İçerik üreticilerinin ücretsiz ve kesintisiz ödeme almasını hedefliyor.

Tron Madenciliği Yapılıyor mu?

TRON madenciliği, Bitcoin’in Proof of Work (PoW) sistemi yerine Authorized Proof of Stake (PoS) sistemine dayanmaktadır. Bu sistemde, blok zincirindeki işlemleri doğrulamak için 27 “süper temsilci” döngüsü vardır. Her altı saatte bir süper elçiler seçilmektedir. Bloklar her üç saniyede bir oluşturulmaktadır. Süper ajan blok başına 32 TRX blok ödülü alır. Ayrıca, bir tanık düğümü (bloklar önerme ve protokol kararlarında oylama), bir tam düğüm (işlemleri ve blokları yayınlama) veya bir Solidity düğümü (tam düğümden blokları senkronize etme, API sağlama) çalıştırarak TRON blok zincirinde eylemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca TRON ağındaki ipoteğe katılmak için (Tron Power) kullanabilirsiniz. TRX miktarına eşit bir kaynaktır.

Tron (TRX) Satın Al

Tron (TRX) satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Tron (TRX) alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile Tron (TRX) ticareti yapabilirsiniz.

Tron (TRX) alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca Tron (TRX) ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

TRX atın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.