THETA Nedir THETA Al

BitTurk
THETA Nedir THETA Al

THETA nedir makalemizde açıklıyoruz. Blok zincirini merkezi olmayan video akışı için uçtan uca bir altyapı olarak konumlandırırken, Theta‘nın potansiyeli neredeyse sınırsızdır.

Theta Token nedir sorusunun cevabına gelince; Blockchain tabanlı bir video paylaşım platformudur. Resmi olarak Samsung tarafından desteklenen bu girişim, projenin yakın gelecekte pek çok sıcak karşılama değişikliği sağlayabileceğini gösteriyor. Canlı video akışı bugün oldukça gelişmiş gibi görünse de, bazı önemli konular hala gündemde. Düşük kaliteli akışlar hala daha yaygındır çünkü mevcut içerik dağıtım ağları gerekli bant genişliğine sahip değildir ve bu düşük kaliteli akışlar dünyanın birçok yerine ulaşır. Altyapı da çok pahalıdır, bu da yüksek konsantrasyona ve verimsizliğe yol açar.

Theta Network, izleyicilere Theta jetonları şeklinde ödüller sağlayarak bu sorunları çözer. Ek olarak, ağın eşler arası merkezi olmayan/merkezi olmayan yapısı, yüksek kaliteli ve düşük maliyetli sorunsuz bir akış sağlayacaktır. Bu proje alanında birçok potansiyel gelişme var ve gelecekteki dApp geliştirme, platformun sağlaması gerekenleri ilginç bir şekilde değiştirebilir.

Theta Satın Al

Theta satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te THETA alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile THETA ticareti yapabilirsiniz.

THETA alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca THETA ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

THETA satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.