Tfuel Nedir TFUEL AL

BitTurk
Tfuel Nedir TFUEL AL

Tfuel nedir TFUEL alımını makalemizde açıklıyoruz. Theta Fuel Coin, Theta Network’ün ikinci tokenidir. Theta Fuel, Theta blok zincirindeki yerel jetondur. Video akışlarını paylaşmak veya akıllı sözleşmelerle etkileşime geçmek için kullanılır. Ayrıca akıllı sözleşmeleri dağıtmak için akış ortamına ödeme gibi zincir üstü işlemleri destekler. Yayıncılar, ağdaki diğer kullanıcılara aktardıkları her video akışından TFUEL kazanmaktadır. Tfuel nedir sorusunun cevabına gelince, Theta Fuel (TFUEL), kullanıcılar tarafından desteklenen bir video platformunun yerel kripto para birimidir. Theta platformu şu anda video platformunun 3 ana sorunu olduğunu söylüyor. Günümüzün içerik dağıtım ağlarına erişilemiyor ve bu da dünyanın birçok yerinde videolar için yeniden arabelleğe alma ile yüksek yükleme sürelerine yol açıyor. Ayrıca kullanıcıların 4k, 8k ve daha kaliteli yayınlara ihtiyacı var ve bu konuda altyapı yetersiz.

Theta, daha fazla kullanıcıya ulaşmayı, yeni bir video düzeni oluşturmayı amaçlayan, kendi blok zincirine sahip merkezi olmayan bir video dağıtım ağıdır. Genel bakış, ana bilgisayara paylaşılan bir video akışının ödenmesi ve dağıtım ve etkileşim için akıllı sözleşmelerin uygulanmasıyla ilgili maliyetler gibi Theta blok zincirindeki tüm işlemlerin toplamı olabilmektedir. Katkıda bulunanlar tarafından geliştirilen, birden fazla ağ ile bazı kurumsal doğrulayıcılar tarafından kullanılan, topluluk tarafından işletilen, herkes tarafından desteklenen bir ödeme aracıdır.

Tfuel Nasıl Satın Alınır?

Tfuel satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Tfuel alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile Tfuel ticareti yapabilirsiniz.

Tfuel alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca Tfuel ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

Tfuel satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.