Team Vitality Fan Token (VIT) Nedir?

BitTurk
Team Vitality Fan Token (VIT) Nedir?

Team Vitality Fan Token (VIT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. 18 Haziran 2021 tarihinde yapılan duyuru ile e-spor devi Vitality ile anlaşmaya varılmıştır. Team Vitality, küresel e-spor, spor ve eğlence endüstrileri için önde gelen bir blockchain sağlayıcısı olan Chiliz ile ortaklık kurmuştur. Team Vitality tarafından kurulan ortaklıkla, taraftar etkileşimi ve ödül uygulaması Socios’ta fan token yayınlanmıştır.

Son yılların popüler kavramlarından biri haline gelen fan token kripto birimleri spor dünyasının birçok alanında kendisini göstermektedir. Futbol, basketbol, tenis ya da F1 gibi birçok spordan sonra e-spor dünyasında da birçok ekip fan token duyurularını yapmaya başlamıştır. Ekipler bu şekilde maddi bir gelir yaratmaktadır. Ayrıca fanları için de birçok etkileşimin önünü açmaktadırlar.

Vitality Fan Token Ne Zaman Satışa Çıkacak? 

VIT fan token 1 Temmuz 2021’de satışa sunulmuştur. Böylelikle Vitality dünyanın her yerinden hayranlarla buluşmuştur. $VIT taraftar jetonu, 2 avroya eşdeğerdir.

$VIT Fan Tokenı Ne Zaman Listelenir? 

VIT, 22 Temmuz 2021 Türkiye Saati ile 14:00’te listelenmiştir. Kripto meraklıları ve yatırımcılar, Vit’in fan token listesiyle ilgilenmektedir. Socios Platformu fan token sahipleri, Socios uygulamasında oy kullanma, VIP ödülleri, özel promosyonlar, AR özellikli içerik, sohbet odaları, oyunlar ya da yarışmalar gibi ayrıcalıklara katılım gösterme hakkına sahiptir. CHZ/Socios, Fransa’nın ilk e-spor organizasyonu Vitality ile 5 büyük e-spor organizasyonunu taraftarlarla buluşturmuştur. Chiliz ve Socios kripto platformları, mevcut ortaklar ve yeni hizmetlerle daha da genişlemeye hazırlanmaktadır. 

Team Vitality Fan Tokeninin ($VIT) Toplam Arzı Nedir? 

Vitality Taraftar Tokeninin toplam arzı 7 milyon birimdir, ancak bunların tamamı çıkarılmamıştır. 

Team Vitality Hakkında:

Team Vitality, Ağustos 2013’te Fabien Devide ve Nicolas Maurer tarafından kurulan bir Fransız e-spor organizasyonudur. Avrupa ve Hindistan’dan birçok profesyonel ekip ve tasarımcıya sahiptir. Team Vitality’nin ana League of Legends takımı,  Gambit Gaming’in onları 2015’in sonlarında satın almasından sonra girdikleri lig olan LEC’de yarışmaktadır. Nisan 2021’de Team Vitality,  FIFA eLigue 1 takımını oluşturmak için Fransız futbol kulübü Strasbourg Alsace ile ortaklık kurmuştur.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.