Team Heretics Fan Token (TH) Nedir?

BitTurk
Team Heretics Fan Token (TH) Nedir?

Team Heretics Fan Token (TH) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Chiliz/Socios, e-spor takımı Team Heretics için Fan Tokenları çıkartmayı kabul etmiştir. Anlaşmanın ardından amaç, popüler spor kulübü ve taraftarlarının daha fazla etkileşim kurmasıdır. Ek olarak kripto endüstrisine daha fazla kullanıcı çekmek ve Team Heretics için fon yaratmak hedeflenmektedir. Son yıllarda birçok futbol kulübünün fan token çıkartmasının ardından, F1 ve Basketbol takımları gibi birçok spor branşında fan tokenler adından söz ettirmeye başlamıştır. Sonuç olarak e-spor dünyası da bu konudan geri kalmamıştır. Team Heretics ile yeni bir fan token e-spor dünyası içerisinde yer almaktadır.

 Team Heretics Fan Tokeni ($TH) Nedir? 

E-spor takımı Team Heretics’in resmi kripto para birimine Team Heretics Fan Token denilmektedir. Team Heretics Fan Tokeni kısaltması ise $TH’dir. 

 Team Heretics Fan Tokeni ($TH) Ne İşe Yarar? 

TH fan tokeni, taraftar sohbet odalarına katılma, sürpriz hediyeler kazanma, yarışmalara katılma ya da kulüp kararlarına oy verme gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Team Heretics fan tokeni alan taraftarlar takımlarına finansal destek olmaktadırlar. Ayrıca takım kararlarında söz sahibi olmanın dışında çeşitli etkinlik ve organizasyonlara da davet edilmektedirler. Team Heretics Fan Token  alan kullanıcılar e-sporcularla bir araya gelip onlarla tanışma fırsatı da yakalamaktadırlar.

Fan token alan kullanıcılar daha birçok farklı avantajdan yararlanmaktadırlar. Turnuvalarda VIP izleyici olmak ve özel Team Heretics ürünlerine öncelikli erişebilme hakkı gibi farklı imkanlardan da yararlanmaktadırlar. Team Heretics Fan Tokeni alan kullanıcılar, aldıkları fan tokenleri birer yatırım aracı olarak görmektedirler. Team Heretics’in başarıları neticesinde değer kazanma potansiyeli vardır. Bu fan tokenler, sahipleri için kazançlı bir yatırımdır.

Team Heretics Fan Tokenları Ne Zaman Satışa Çıkacak? 

E-Spor takımı, Team Heretics fan tokenleri 25 Ağustos 2020’de her biri 2 Euro karşılığında satışa çıkmıştır. 

Team Heretics Fan Token Toplam Arzı Ne Kadar?

Team Heretics taraftar jetonunun toplam arzı 5 milyon adettir, ancak hepsi piyasaya sürülmemiştir. 

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.